Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudok változtatni ezen?

Hogyan tudok változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Már fogalmazgatom egy ideje, de egy cikkben rátaláltam, ami teljesen ide illik:


"Az Ikrek szülöttei hangulatemberek módjára esnek szerelembe is. Könnyen fellobban bennük a láng, ám ugyanilyen könnyen ki is huny. Mivel azonban maga a szerelem érzése számukra jóformán alapszükséglet, ezért gyorsan újabb és újabb célszemélyek után néznek. Az intenzív, futó kalandokat előnyben részesítik a hosszú távú kapcsolatokkal szemben. Ahhoz, hogy valaki mellett huzamosabb időre is lehorgonyozzanak, állandó, kellőképpen erőteljes impulzusokra van szükségük, ugyanis ezek tudják csak fenntartani az érdeklődésüket. "


Én iker vagyok, és annyira igaz rám, elkeserítő. Nem szoktam horoszkópokat nézni, de ez a cikk érdekes volt...és rádöbbentem h nem csak képzelem,h ilyen pillangó vagyok...bár kiköthetnék egy biztos fiú mellett. Tapasztalatok? Más is van ilyen helyzetben?



2021. dec. 7. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ikrek vagyok, de éppenséggel utálom a szerelmet, mert megzavar, szétszed, elvakít. Szerintem ennek sincs köze a vulgáris értelemben vett asztrológiához.


Ha hevesen is keresed a kapcsolatokat, attól még lehetsz jellemes, becsületes és tisztességes a partnereiddel. Sőt!

2021. dec. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak tényleg szinte naponta változik a személy, akitől megdobban a szívem🙄
2021. dec. 7. 07:43
 3/6 Bálvány ***** válasza:
100%

Azt, hogyan viszonyulsz egy párkapcsolathoz nem csak a Napjegyedtől (ikrek) függ. Más bolygók - házak stb. Hogyan tudsz változtatni ezen? haha

Ismered a mondást? "A bölcs uralkodik a csillagain"

2021. dec. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De nem "uralkodni" szeretnék

Csupán megmaradni egy személynél.

De olyan gyorsan tovafut az érdeklődés

2021. dec. 7. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy érési folyamat.


Először is ha addig érdekel valaki, amíg téged "szórakoztat", addig abban nemigazán van szeretet, tehát ezzel a témával kellene dolgoznod, hogy miképpen vagy te a szeretettel, mennyire van azon a fókusz, hogy te mit tudsz adni a másiknak, hogyan tudod szeretni őt.


Az individualizacio, és a fogyasztói gondolkodás annyira felgyorsult, hogy az emberek hajlamosak azt megélni a kapcsolatokban is. Senki nem azért született, hogy engem boldoggá tegyen, és ha ezt várom akkor nagyon nehéz egy kapcsolatot megélni. Az emberek nem termékek, amik cserélgethetőek, és minden kapcsolat folyamatos önismereti munkát, fejlődést igényel.

2021. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HaEv ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

A kitartás érettség és nem csillagjegy kérdése.

A lelkesedés pedig nem szerelem.

Ha ezeket a helyére teszed, megtalálod a megoldást.

2021. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!