Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit lehet tenni egy skorpió...

Mit lehet tenni egy skorpió folyamatos szemékedései ellen?

Figyelt kérdés

Maga a történet röviden az, hogy van egy skorpió baràtom, akivel rég nem beszéltünk csak így hébe-hóba viszont egy-két hónapja kezdtünk el megint bandázni. Ezzel nincs is semmi gond, legalábbis részemről. Van azonban egy olyan rossz tulajdonsága, hogy nem tud veszíteni és ha legyőzöd valamilyen játékban például, akkor kicsinyes, gerinctelen, aljas módon próbál visszavágni nyiltan vagy nem nyiltan. Szándékosan próbál lekezelően beszélni, persze úgy adja elő mintha poénkodva mondaná, aztán megpróbál hülyének beállítani stb stb. Na már most még erre is eztmondom, hogy ha ilyen hülyegyerek és ez élteti, csak csinálja, viszont ez a jómadár most olyan határt lépett át, ami már nekem is sok, és nem tudom félválról venni. Konkrétan most azt csinálja, hogy előkeresgeti a régen készült leggázabb fotókat rólam, amiket ugye nyilván sunyi módon csinált a legrosszabb pillanatban és a legnagyobb gondom az, hogy elküldi másoknak és nekem is. Annó küldtem neki egy képet messengeren mert ugye én hülye megbíztam benne, hogy nyilván ez egy olyan kép, ami rólam nagyon gàz és kicsit veszélyes is rámnézve, viszont ő nem lesz soha olyan gerinctelen, hogy visszaéljen ezzel. A lényeg, nem biztos, hogy messengerre való a kép, határeset. Nincs is ezzel semmi, gond. A gond ott kezdődik, hogy ez a drágalátós baràtom (akiről amúgy egyre jobban kezdem azt hinni, hogy inkább ellenség) elkezdte ezt is visszaküldözgetni nekem (mert ugye messengeren van egy funkció, hogy régi képet ha visszakeresel a beszélgetésben akkor eltudod küldeni). Ebből kifolyólag simán kitudom belőle nézni, hogy le is mentette és akár tovább is küldte, vagy akár alkalom adtán, ha a hülye agyával úgy érti tovább is küldi valakinek. Na ezaz amit már nem vesz be a gyomrom és nem is fogok mellette elmenni csak úgy. És a legdurvább, hogy mindezt azért mert legyőztem egy csomószór egy játékban, tehát nem piszkáltam, nem is beszéltem ki a háta mögött, ahogy ő engem. Szimplán csak irigy mint a sz@r. Hogyan tudnám ezt megállítani, és visszaverni ezt a fajta támadást, úgy, hogy érezze, hogy mekkora féreg húzásai vannak és velem nem szórakozhat?

Van ellenük valami taktika, ha folyamatosan megpróbálnak rossz fénybe feltüntetni és lételemük a szemétkedés? Mivel lehet őket ilyen esetben a legjobban felidegesíteni? Pl. Ha nem reagálom le ezeket a húzásaikat, mutassam azt, hogy nincs fogás rajtam?

Minden félreértési lehetőséget kizárva, még mielőtt a skorpiók magukra veszik, NEM PROVOKATÍV kérdésnek szánom ezt, és nem is az összes skorpióra értem ezt, szimplán csak a szóban forgó emberre.

Kérem, akik nem veszik a horoszkópot, vagy simán csak a kérdésemet komolyan, azok ne írjanak, mert valóban segítségre lenne szükségem ebben az esetben.



2021. dec. 7. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem csillagjegy kérdése. A "barátod" nem valódi barát csak egy toxic pióca aki azon élvezkedik hogy dominánsnak akar mutatkozni fölötted. A helyedben már akkor otthagytam volna a fenébe amikor elkezd lekezelően beszélni csak azért mert nem tud veszíteni. Ez tipikusan az a fajta ember akit nem TANÍTOTTAK meg veszíteni és elkényeztették kiskorában és azóta nem bír ebből a viselkedési sémából kilépni.

Az ilyeneken TALÁN az segít, ha abban a pillanaban, hogy rákezd a szemétkedésre irgalmatlanul beleverni a fejét abba, ahogyan viselkedik és az orra alá dörgölni hogy a hatodikos kölköknél IS siralmas ez a sunyi attitűd.

Hagyd a francba, az ilyen feltűnősködés egy boomerlike-ot sem érdemel, nemhogy a barátságodat, meg azt hogy elviseld az áskálódását.

2021. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Es ő miért a baratod?


Miért barátkozol vele? 🤔

2021. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első is írja, ez nem csillagjegy kérdése. Skorpiók között is vannak nagyon jó emberek, igaz veszíteni nem szeretnek (ezt tapasztaltam én is). Az a véleményem, hogy ez az illető, akit barátnak nem neveznék, nagyon féltékeny rád. Szerintem egyszerűen ne foglalkozz vele, még ha nagyon nehéz is. Ne barátkozz vele, nézd levegőnek. Ha valamit felteszel a közösségi oldaladra, jelöld be, hogy ő ne láthassa.
2021. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok! Igazàból nem akartam így kihegyezni erre, hogy skorpió, csak mivel utánaolvastam kicsit, hogy mik a skorpiók rossz szokásai, egy az egyben rá jellemzőek.
2021. dec. 7. 12:21
 5/16 A kérdező kommentje:

Van valami taktika amivel vissza tudnám adni az ilyen szemétségeket?

Félreértés ne essék, nem kenyerem a bosszú, viszont van egy határ nálam amit ha átlépnek, nagyon be tudok ràgni és nem is fogom szó nélkül hagyni. Egyszerűen az önbecsülésem nem engedi meg.

Skorpióktól kérdezném elsősorban, tudnátok valamilyen tanácsot adni, hogy mi tud a legjobban fájni nektek? És hogy ilyenkor például hogyan lehet nektek visszaszúrni?

Leginkább olyan skoriktól kérdezném ezt akik átérzik mennyire tud egy ilyen dolog bosszantani.

2021. dec. 7. 15:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én nem skorpió vagyok, de a hozzátartozóim között vannak skorpiók, illetve a volt főnököm is skorpió volt. Nincs két egyforma skorpió, így nem lehet általánosítani. Csillagjegytől függetlenül az a személy, akiről írtál valószínűleg egy elkényeztetett, egoista, önző ember. Valószínűleg szeret a középpontban lenni, és nem viseli el, ha nem ő áll valamiben nyerésre, vagy ha nem figyelnek rá. Szerintem az ilyen emberekkel szemben az a legcélravezetőbb, ha nem veszel róla tudomást, kizárod az életedből, kerülöd a társaságát. Az lesz számára a bosszantó, ha kiközösítitek.Talán akkor változtat a viselkedésén.
2021. dec. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6

Nincs kialakult közös tàrsaságunk. Neki vannak saját barátai és nekem is vannak más barátaim. Szóval kiközösíteni nem tudom, maximum úgy, hogy elérjem, hogy a saját barátai is megutálják, ha megkavarom annyira a xart. De az már nagyon kicsinyes és szánalmas húzás lenne, ez az ő taktikájuk inkább.

2021. dec. 8. 17:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiltani mindenhonnan,de előtte elküldeni az anyjába. Soha az életben nem beszélni vele. Halak/f
2021. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Úgy lehet tényleg leszerelni, ha nem reagálsz semmilyen dolgára. Tényleg semmire! A letiltás is lehet olaj a tűzre, megkeres akkor más úton, ha olyan. Inkább ne töltsd, csak tedd a "kéretlen levelek" - be messenger én, ha még megisztasz valamit, akkor ismerősök, kivéve xy. Ha véletlenül összefutsz vele és nem tudod megkerülni, köszönjük neki, majd azonnal panaszkodj, hogy de sz@r az életed (akkor is, ha megnyerted a lottó 5-öst). Ettől úgy érzi, elégtételt kapott és megunja a kis fotóidat. Ha nyíltan konforntálósz, begőzöl az agya, ha gyenge pontjára tapintású, tényleg kitesz mindenhova. Csak nyugisan, egyszerűen válj unalmassá a szemében. Üdv:egy skori, aki ismer jó sok másikat is.
2021. dec. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szuper válaszokat kaptál, remélem azóta “eltűntél az életéből mint szürke szamár a ködben”- azt érdemli ez a féreg, nem a te barátságodat.
2022. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!