Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudhatom meg, hogy mi...

Hogyan tudhatom meg, hogy mi a hold és nap jegyem?

Figyelt kérdés
Milyen fajta (internetes) kalkulátorba kell beírni? Azt tudom, hogy halak vagyok rák aszcendensel. Viszont arról fogalmam sincs, hogy a halak cs. nap vagy hold jegy. (március 20-án születtem és ennek alapján vagyok ugyebár halak) légyszi segíteni?

2021. dec. 9. 06:24
A kérdező szavazást indított:
Ez a nap jegyed
Ez a hold jegyed
Ez másik, de leírom
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit a köznyelv csillagjegynek hív, az mindig a napjegy.

Találsz az interneten sokféle kalkulátort, pl. szimplán beírod a gugliba, hogy holdjegy kalkulátor, és választasz egy szimpatikusat.

2021. dec. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Tehát a halak a napjegyed.
2021. dec. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bálvány ***** válasza:
100%

Tudod a pontos születési idődet? Az feltétlenül kell hozzá! Itt egy kalkulator:

[link]

2021. dec. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Március 20-i születésnappal át lehet már csúszni a Kosba. A Napjegy azt árulja el mikor van a születésnapod, ehhez elég elővenni egy újságot és kinyitni a horoszkóp résznél, ott fel vannak tüntetve. A Hold jegyet már nem tudjuk kívülről, így lehet netes kalkulátort használni, ehhez még nem feltétlenül kell óra és perc, de lehetnek olyan napok, amikor a Hold jegyet váltott és ott már meg van adva, mikor ment egyik jegyből a másikba.

Az aszcendenshez kell már tudni hány órakor és hány perckor, ezekre is van kalkulátor.

Visszatérve a napjegyre ha valaki két jegy határán született, a március 20 is ilyen akkor ott is meg volt adva hogy abban az évben ezen a napon hány órakor ment a Halakból a Kosba ez fogja eldönteni a te napjegyedet. De ha valaki március 1-én született pl (vagy bármely hónap elsején), annak már teljesen adott mi a napjegye mert az közel se két jegy határos. Március 1 egyértelműen Halak.

2021. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!