Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lányok hogyan lehet...

Skorpió lányok hogyan lehet titeket megkefélni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha például bejön nektek a pali, és éreztek is kölcsönös szexuális vonzalmat és például nem akartok kapcsolatot, simán csak leszopni egy számotokra vonzó pasit és szexelni vele egyet. Hogyan lehet ágyba csalogatni titeket?

Ez NEM TROLL KÉRDÉS! Teljesen komolyan kérdezem. Van egy skorpió csaj, akit nagyon elkapnék és tudom h neki is bejövök, de valahogy olyan nehéz megközelíteni. Randi volt már, de valamiért csak azt érzem, h még nem akar szexelni. És biztosan nem azért mert nem jövök be neki, vagy mert Friendzone-ba kerültem. Ezt mások által tudom és hallottam, hogy jóképűnek tart.



2021. dec. 10. 15:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
30%
házasság, egzisztencia
2021. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Most nagyon erősen örülök, hogy nem vagyok skorpió lány............. Lúzer.
2021. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen hozzáállással és stílussal, nem csodálkoznék a helyedben, hogy nem állnak szóba veled.

Vajon miért.

2021. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
Undorító vagy. Téged kellene seg.be dugni hogy tudd hol a helyed kis p.cs
2021. dec. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Kefével.
2021. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem minden skorpió más, nyilván a többi bolygó is számít. Én magamról tudok nyilatkozni(skorpió nő vagyok). Azokat a pasikat bírtam, bírom, akikkel először "szájkaratézok". Semmi rosszra nem kell gondolni, ha megvannak az oda-vissza történő kis beszólogatások, heccelések, cukkolások, megfog a jó humora, vagy egyszerűen úgy érint meg (miután már többször beszéltünk), hogy attól tűzbe jövök, akkor összejön a szex. Eddig főleg bak, mérleg, halak, skorpió pasik tudták elcsábítani, viszont érdekes, sosem bírtam, ha ők tették meg az első lépést érintésben. Attól kiver a víz, ha valaki csak úgy lesmárol, megfogja a kezem, megölel, akkor lefagyok. Inkább én hívom fel őket egy keringőre néhány beszélgetés után. Volt, akire rögtön írtam, hogy tetszel, mit szólnál hozzá, ha kipróbálnának ezt-azt. Volt, akinek a fülébe súgtam munkahelyen, hogy dughatnánk valamikor egy jót és volt, akinek séta közben megfogtam a hátsóját. Szeretem, ha van a férfiben valami kisfiús báj, pl. ha nevet, egy gödröcske az arcán, egy ártatlan kiskutya-tekintet, valami visszafogottság, ha zavarba lehet hozni és elpirul főleg, ha emellett mondjuk nagydarab, izmos is. Szóval ha mutat magából valami emberit. Tetszik, ha fura, zárkózott, vagy válogatós és nem beszél bárkivel, lázadó, dacos. Néha társaság közepe, nagyszájú pasi is tetszett, aki vicces volt, de nem mások kárára, az engem mindig taszított. Legtöbbször úgy történtek a dolgok, hogy elmentünk sétálni valami erdőbe és ott rájuk másztam, olyan helyen, ahol akár megláthattak volna, vagy extrém helyen, tóban, munkahelyen. Ha randi volt már és beszélgettek azóta is, illetve lesz még, akkor lehet célozgatni, vagy csak feldobni a labdát akár egy felelsz vagy mersz játékkal,.
2021. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
97%
#4 Nem az a baj, hogy így fogalmaztál hanem, hogy igazad van.
2021. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

#6

Köszönöm a válaszodat! Ez igazán jó leírás és segítettél is valamelyest.

Az az igazság, hogy amiket leírtál az nagyon igazak rám is. Rögtön az elejével kezdhetjük: ikrek vagyok mérleg aszcendessel :D aztán az is igaz, hogy van néha bennem ilyen gyerekes, humoros viselkedés is. Persze úgy hogy mástól nem lopom el a show-t. Emellett bizony én is egy ilyen beszólogatós lázadó vagyok. Ráadásul én is megválogatom kivel beszélek. :)

Egyébként nagyon durva a csajszi: igazi skorpió ! ;) Egyszer egy buliban eléggé be voltunk alkoholizálva:D és egyszer csak úgy random lesmárolt és közben rámarkolt a farkamra. Ettől beindultam mint egy csataló, de aztán valahogy megállt, így kicsit visszahúzódott, mondta, hogy ezt most ne folytassuk, majd máskor. :D Nem is értettem, aztán már mindenkinek csak az tűnt fel hogy folyamatosan a fenekét bámultam és szívtam a vérét. :D

Szóval ja, igazi skorpió a csajszi, nagyon nem lehet tudni hogy most épp mit és hogyan akar/gondol stb.

Például azóta is van ez, hogy én már tényleg megdugnám, de most így valahogy ő meggondolta magát vagy nem tudom, pedig biztosan hogy ő is benne lenne. Mert ahogy visszahallottam, egy lány barátomnak (aki neki is barinője) mesélte, hogy szívesen leszopna már, meg ilyenek. És ez konkrétan 2 hete volt, szóval nem egy lehűlt sztori. Máskülönben nem mondana ilyet. Csak nem értem, hogy most mi lehet a visszatartó erő :D

A lényeg: Egy igazi nő, ráadásul skorpió is. Szóval duplán nem lehet tudni mire gondol és mit akar. :DD

2021. dec. 10. 16:59
 9/33 A kérdező kommentje:

Az összes többi gyökér meg elbújhat... csajtól/nemtől/skorpióságtól függetlenül. De komolyan!

Már nem azért, de ha éppen azt sérelmezitek, ahogyan megnyilvánultam akkor elvagytok tévedve nagyon.

Konkrétan az ismerettségi körömben a korosztályomban (24 vagyok) mindenki így beszél, ha valamit akar. És nem, nem egy kis mucsaröcsögei faluból származom...

2021. dec. 10. 17:02
 10/33 anonim ***** válasza:
65%
6# Áh ezért imádom a Skorpió nőket! Nekem szükségem is van arra, hogy a lány kezdeményezzen, rámenősebb legyen, rám másszon ha kell, mert magamtól úgysem fogom ezeket megtenni. Kell hogy tudjon velem bánni és ne egy alárendelt, meghódítandó préda hatását keltse.
2021. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!