Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemző bak csillagjegyű...

Mi jellemző bak csillagjegyű gyermekedre?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 14:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
Jó alvó, válogatós, ínyenc, életvidám, kedves, társaságkedvelő, gyerekbarát,szereti a megszokott dolgokat,szeret csavarogni.Kérdezz még nyugodtan :)
2021. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
83%

Makacs, hisztis, manipulatív, rettentő hamar felad mindent, nem kitartó, nagyon érzékeny, könnyen meglehet bántani, de sosem mutatja ki, elnyomja az érzéseit, nem minden esetben védi meg magát, lelkis, mind emellett egy örök optimista, mindenkiről a legjobbat feltételezi, mindig jó kedve van, szereti az embereket a társaságot, nagyon jó humora van, szeretnek az emberek vele lenni, jó szívű, nagy lelkű, okos de lusta főleg tanulás terén, erőszakos, akaratos.

28 éves a lányom, bak jegyben született bak aszcendensben 😬😅

2021. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, írok privát üzenetet 🙂


Kettes válaszoló:


Igen, a "dupla" (ugyanolyan napjegy+ aszcendens) egy izgalmas dolog. Fiam és húgom is dupla oroszlán 😃😃


Amúgy egy csomó jót írtatok 🙂

2021. dec. 21. 15:09
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem hiszek ezekben én, de mivel a bak jegyében született a lányom leírom: sértődékeny, akaratos, rosszalvó. Rettenetesen gyorsan tanul, egy igazi energiabomba, aki csak akkor van egyhelyben, mikor alszik. Akkor is csak 20-40 percet mert utána megébred és pörög tovább. 😅
2021. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló: az oroszlán jegyű fiam is alig aludt napközben kicsinek - most négy évesen se alszik délután ( csak nagyon extrém esetben), mindenki más alszik az ovis csoportjában... 😅


És ő is energiabomba. 😁

2021. dec. 21. 15:39
 6/11 anonim válasza:
100%
En nem hiszek igazán a horoszkopban, de azért leírom, 2 eves a kisfiam. Baratsagos, nagyon kedves, kifejezetten udvarias már most az emberekkel (bocsánatot kér, köszönöm, kérem stb) uj környezetben félénk, lassan oldódik fel, de ha feloldodik, akkor jókedvű, vidám, szeret bohockodni. Keveset sir, de ha hisztizik valami miatt, akkor nagyon nehezen nyugszik le. Jo alvó. Mindenen az apró részletek érdeklik, nagyon szereti osszehasonlitani a dolgokat. Rendet szereti, kicsi koszt sem visel el sehol. Csak akkor szeret valamit csinálni, ha már jo benne, ha valamiben kudarc éri, sokaig nem probalkozik ujra.
2021. dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6-os válaszoló! 🙂
2021. dec. 21. 18:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár már nem gyerek, jórészt vannak tulajdonságai amik nem változtak. Akaratos, mélyen érző de ki nem mutatja. Könnyű megbántani, olyankor elég hisztis. Kicsinek is olyan volt mint egy felnőtt. Felelősségteljes de csintalan, mindig benne volt minden hülyeségben de inkább, mint felbujtó. Állandóan csinálnia kellett valamit, különben nem érezte magát hasznosnak, illetve elpazaroltnak érezte az időt. Kedvenc időtöltései közé tartozott és még mindig különböző adatok rögzítése, rendszerezése, összehasonlítása és a pénz számolgatása, fogdosása... továbbá a földet is nagyon szereti túrni, nem tudom ennek van e köze a föld jegyéhez. Én oroszlán/szűz vagyok, úgy vagyok vele, hogy a lehető legkisebb kosszal csináljunk valamit, ne kenjem össze magam, a bak viszont két kézzel turkál a földben.
2021. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm #8-as válaszoló! 🙂


Hasznos a válasz, sok érdekességet olvastam benne!

2021. dec. 22. 17:09
 10/11 A kérdező kommentje:

Így közel egy év távlatából már én is tudok egy kis tapasztalatot írni.


Szerencsére elég nyugodt természetű a kislányom. Nagyon tanulékony, a gyerekkönyvek már most érdeklik - amit pl. a kisfiamnál korábban nem tapasztaltam. Szeret elmélyülni például olyan dolgokban mint a lábujjak nézegetése hosszú percekig, de még pár hónappal ezelőtt az egyik plüssével is eljátszott kb fél óráig az esti elalvás előtt. 🙂 Idegenekkel eleinte tartózkodó, de pár perc elteltével tud mosolyogni másokra is. Picit kényelmes típus ( például a fordulás hat hónapos kor után történt), viszont az ágy szélénél kapaszkodva már kb. egy hónapja lépeget.


Egyelőre ezek a mérvadó dolgok nála, idővel biztosan fognak változni dolgok.


Köszönöm mégegyszer mindenkinek, aki tavaly írt. 😊


Szívesen olvasok még tapasztalataikat.

2022. dec. 11. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!