Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ilyen képlet alapján milyen...

Ilyen képlet alapján milyen karrier való nekem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ha karriert nem de más valamit láttok benne és leírjátok azt is nagyon megköszönném! :)



2022. jan. 3. 17:42
 1/9 anonim válasza:
46%

Nem hiszem, hogy horoszkóp szerint kellene válogatni, viszont találtam neked párat :)

Pszichológus, orvos, mérnök, piaci elemző, pénzügyi tanácsadó, újságíró, nyomozó, terapeuta

2022. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
A képleted alapján rendkívüli empatikus érzékkel rendelkezel, és szeretsz segíteni az embereken, tehát például a pszichológusi munkát tudnám ajánlani neked. :)
2022. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Műkörmös.
2022. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Karriered legfőbb alapja szakmai tudásod, no és ma nagyon fontos a támogatóid köre.
2022. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Mindenképpen humán terület. Politika, tanári pálya, történész, jogász.
2022. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Rosszlanyok…
2022. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bálvány ***** válasza:
61%

Talán nem erről akarsz beszélni, de kikívánkozik belőlem.

A X.-es házban a Hold az Anyáról mesél. Vele szemben a IV. házban az Apát szimbolizálhatja a Mars. Konfliktust, szembenállást, támadást látok.

Az anya (Halakban) érzékeny, sebezhető önbizalomhiányos. (Vénusz kvadrátja miatt) anyagi és szociális nehézségek, otthoni, családi problémák terhelik. Gond van itt a szerelemmel! Második házában a Bika Szaturnusz: pénzügyi nehézségekkel küzd.

A támadó Mars azonban a Mérlegben áll, így eléggé felpuhult.

Megfelelési kényszerrel küzd, konfliktuskerülő hajlamú. Mindent megtesz a békés, harmonikus életért, rosszul viseli a harcokat, küzdelmet. Odafigyel mások érdekeire, véleményére. Nehezen hoz döntéseket, bizonytalankodó.

Minden Aput támogatja Jupiter, Szaturnusz, Neptun... Jog, erkölcs, lóvé az ő oldalán....


És ezzel be is fejezem a családregényt. A legjobb történeteket az élet írja. Jól tippeltem?

2022. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
69%
Nekem úgy tűnik a halak hold a 10-es házban és a rák North node és Aszcendens alapján, hogy neked a másokról való gondoskodás, mások segítése a sorsod, az életutad.
2022. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mivel a holdad a halakban van nagyon álmodozó,érzékeny tipus vagy.a napjegyed skorpió szóval a pszichológi tényleg nagyon rád illik főleg,hogy rák az aszcendensed,ami elég érzelmes jegy.valamint a mérleg merkúrral is ugyanis a mérlegek imádnak beszelni (az vagyok :) ).

de a detektiv vagy ilyen kutató munkak is jok mert a skorpiók nagyon szeretnek belelátni a legeldugottabb részletekbe is.remélem segitett!

2022. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!