Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálják sokan az ikrek...

Miért utálják sokan az ikrek jegyű embereket?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 05:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szeretetreméltó, de ennek sztem kevés köze van a születési jegyhez.
2022. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Haz anyam az

Nem eppen egyszeru a kapcsolatunk. Hisztik, sokszor kamuzik, inkabb mint h igazat mondana, allando szamonkeres. De kozben nem igazan torodott velem. Allando ellentetes dolgok. Pl most behisztizte magat mert nem voltunk otthon - nem is tudtuk h jon... De 30 percre nala voltunk erre ramcsapja a telot.

Fene se erti sok esetben. En inkabb tavol tartom magam tole.

2022. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy sokan a fürgeségüket, pörgésüket nem szeretik az ikreknek, mert nem bírják velük tartani az iramot. Én nem utálom őket, dolgozni jó velük (skori vagyok), mert általában csinálják a dolgukat, nem úgy kell kb. v.lagba rúgdosni őket, mint egy vízöntőt, vagy halakat, akik locsognak-fecsegnek/álmodoznak. Aki levis az életről, az a kos, mert ők örökké veszekszenek, csapatban is egyénileg versengenek, amikor nem kéne, így hiába lennének jó munkások, a természetük nehéz. Az ikrek azért segítenek, ha látják, hogy a másik egy rakás.. izé, szerintem jobbindulatúak valamivel.
2022. jan. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

van egy ikrek jegyű ismerősöm, borzasztóan nagyképű és egoista valamint elég kétszínű is szóval nem annyira bírom, viszont tegyük azt is hozzá, hogy nem minden ikrek jegyű ilyen.

olyan semleges érzéseim vannak feléjük

2022. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
hozzá tenném az utolsóhoz még, hogy viszont vannak olyan pillanatai is amikor segítőkész, viszont az ritkabban fordul elő.
2022. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
41%
én sosem értettem mi ez a nagy ikrek-gyűlölet-kampány, én víz dominált vagyok, bárkivel jól ki tudok jönni és alkalmazkodni, bár ikrek ismerősöm pont sosem volt még. aztán megismertem egy ikrek hold embert és rájöttem...
2022. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
32%
Nem hiszem h jo szo az utalat... Inkabb irigyek
2022. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Az ego beszél az irigységből is
2022. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%

Kétszínű,hazug,link,elviselhetetlen,kifejezetten rossz az ágyban


Nekem ezek voltak a negatív tapasztalataim amiért nem szeretem partnernek választani az ikreket..

2022. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
51%
Ikrek vagyok és tudom nagyon jól hogy nem utál senki és azt is tudom hogy én vagyok a legjobb!
2022. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!