Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálják sokan az ikrek...

Miért utálják sokan az ikrek jegyű embereket?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 05:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
66%
Ikrel vagyok és a qrva anyámat!
2022. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#21 - Ezt akár a Puzsér is mondhatta volna (mondjuk ő nem ikrek) 😄
2022. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
19/22 Mikor mutogatsz olyankor 3uj mutat vissza rád is! anonim írsz le embereket vagyis te is kétszínű vagy
2022. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én ikrek barátom egy szeretkezés alatt 5x tud engem a csúcsra juttatni vaginális úton. Ne általánosítsunk, hogy rosszak lennének az ágyban! Az én ikrekem nagyon is jó!
2022. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
79%

Ikrek vagyok, rengeteg barátom és haverom van, a barátaimat különösen imádom, és ők is engem. Magyarul nem utàlnak. Biztos van néhány ember aki utál, de ezt pont magasról le is sz@rom! Nem célom mindenkinek megfelelni.

Ennyi erővel lehetett volna az is a kérdés, hogy a skorpiókat miért utálják ennyien?

2022. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Anna0806 ***** válasza:
100%
Ikrek vagyok. Egy 19 éves szakgimnazista lány. És jelzem a suliban rengeteg barátom és haverom van. És ők nem utálnak. Természetesen biztos van olyan is, aki nem kedvel és kifejezetten elítél, de velük nem foglalkozok. Nem értem miért kéne energiát öljek rájuk. A családom pedig. Anyám ikrek, apám nyilas, húgom rák, nővérem pedig mérleg. Minden rokonommal tökéletesen kijövök. Unokatesóimat imádom és ők is engem csillagjegytől függetlenül. Nem értem miért mi, ikrek lettünk hirtelen kipécézve. Mást is lehet utálni ha olyan a személyisége.
2022. jún. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!