Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a mérleg...

Mi a véleményetek a mérleg horoszkópról?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
En sajnos az vagyok es az a legrosszabb. Hivatalos elemző mondta hogy a leggyengébb, legbizonytalanabb jegy. Ott van az oroszlán(ami a legjobb) skorpió bika bak kos, csupa erős jegy csupa jó, önző tulajdonsággal, erre ott van a gyenge mérleg... max a halak meg ennyire rossz. En utálom hogy az vagyok
2022. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
azt gondolom hogy baromsag, mint az osszes tobbi
2022. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
2, konkrétan nagyon sok emberen latszodnak a csillagjegyenek a tulajdonságai
2022. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

megfelelősek, Mérleg=megfelelés, nekem röviden ennyi a véleményem róluk.

Amúgy nem mindegy ez főleg azoknak szól akik csak a Napot nézik, hogy a Nap mellett az adott jegyben még hány bolygó áll ott és melyek azok. A Merkúr az odatesz a gondolkodáshoz, kommunikációhoz, tehát, ha azonos a Napjeggyel akkor lehet jobban megfog nyilvánulni az adott jegy. De tényleg fontos hány bolygó áll ott, ha csak a nap, akkor kevésbé érezhető. (és esetleg a szomszédos jegyek jobban érezhetőek benne mert ott áll több bolygó köztük a Merkúr is)

2022. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
#3 konkretan barmit bele tudsz magyarazni barmibe, ha nagyon akarod. lasd #4 kommentjet. az alap horoszkop nem volt eleg alapos, az emberek hamar rajottek hogy vannak hianyossagok, ezert kitalaltak az aszcendenst, hogy betomjek a lyukakat, de az se volt tokeletes. mosmar a bolygokat kell nezni, meg a napot, meg a csotanyok szezonalis mozgasat, meg a tokom tudja mit. baromsag az egesz
2022. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
En viszont nagyon erősen hozom a tulajdonságokat a “big 3”-ből... azért abban is lehet valami
2022. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Öhmm..semmit nem találtak ki, az asztrológia mindig is több volt annál hogy “én mérleg vagyok”, csak valamiért az utóbbi lett csak elterjedve. Ha az összképet nézzük (teljes születési ábra) akkor az többet elmond a személyről. Vagy nem, ha nem hisz benne valaki, nem kötelező. Csak ha nem értünk hozzá, nem kell egyből baromsagnak nevezni:)
2022. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem erős,jegy? 10-ből 9 mérleg egy igazi Hitler. Ráadásul sztahanovista, de mást sem hagy élni. Egyszer mézes mázosan jópofizik, aztán halálra hajtana, a színjátéka meg borzalmas. Mélyebb érzésekre, együttérzésre képtelen, felszínes emberek. Más véleménye nem érdeki, csak lehet okos. Edig egy elviselhető mérleget ismertem. Ő legalább leszar mindent és csendben van.
2022. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

Megerősítem, amit a 8-as írt. Színjátszó,alattomoskodó, önbizalomtúltengéses akkor is, ha nem kellene.

Felszínesek és nagyon hiúk,pávásan hiúk. Kettőt ismerek,az egyik még lelkileg gonoszkodó is,de ártatlan pofival.

2022. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Hááát, a hiúságot én nem vettem észre. Ha hiú, akkor inkább a képességeire, eszére (már ha van)...Állítólag kiemelkedőenszépek,adnak magukra. Énismerek jó pár mérleget, de abszolut hétköznapi megjelenésűek, nem túl sok külcsinnel megáldva. Nem rosszbol írom, semmi bajom velük amúgy, csak ez a tapasztalatom.
2022. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!