Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerelmi mágia - örök átok?

Szerelmi mágia - örök átok?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy csináltam anno 6-7 éve egy szerelmi mágiát:

[link]


és természetesen nem működött, de sok rossz dolog történt a családunkkal?

Rá pár napra szét is bontottam és elégettem.

Létezik ez?


Köszönöm



2022. jan. 27. 21:11
1 2
 1/18 Grimfox ***** válasza:
83%
Ha szétbontottad, akkor már legfeljebb az aggodalmad, bizonytalanságod maradt meg, maga a szerelmi kötés nem. Annyira nem meglepő, hogy nem működött a fenti módszer. Nem is amiatt történtek rossz dolgok a családoddal, mert ilyet csináltál. Viszont a kettőt gondolatban összekötötted, és nem sikerült ezt az elképzelést felszámolni. Ez olyasmi, mint aféle babona. A rossz dolgok másból eredtek. Bár ha sikeres kötést csináltál volna, akkor is történtek volna rossz dolgok, csak veled, és a másik megkötött személlyel, nem az egész családoddal.
2022. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. írtam üzenetet! köszönöm
2022. jan. 27. 21:26
 3/18 Bálvány ***** válasza:
40%
Szóval a "noiportal" nevű limonádé oldalon tanultál mágiát és most az asztrológiai fórumon kérsz ezzel kapcsolatban tanácsot. Létezik ez?
2022. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Azt hittem emiatt történtek velem rossz dolgok. Fiatal voltam és hülye. Most meg magam alatt vagyok.
2022. jan. 28. 18:23
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

Szia. Gyakorló witch vagyok, és ahogy eddig tapasztaltam meg tanultam, abból nekem az jött le (és ezt az álláspontot is osztom még most is) miszerint a mágia tűz alapú. (Ezt úgy értsd hogy ha meggyújtasz egy darab papírt azt nem tudod visszacsinálni hogy eredeti állapotba kerüljön, nem azt mondom hogy a többi elemmel nem lehet mágiában szórakozni) ergo egy már elvégzett rituálét/varázslatot SEM tudsz semmissé tenni, csak a már meglévő hatása ellen tudsz tenni. Valamint igen, létezik a hatás-ellenhatás törvénye, de korántsem úgy mint ahogy azt sokan kezelik. Gondolj erre úgy mint egy óriási pókhálóra. Ha megrángatsz egy szálat egy bizonyos erővel, akkor hasonló rezgés fog visszatérni hozzád. Tehát ha teszem azt olyan céllal rángatod ezt meg hogy "viszonzott szerelmet akarok" akkor egy idő után ezek a rezgések visszatérnek. Vagy egy másik példa: ha irgalmatlanul lefejelsz valakit, akkor lehet hogy neki betörik az orra, de az is biztos hogy neked fájni fog a fejed.

Nemes egyszerűséggel át kell gondolnod hogy milyen következménye lehet annak amit csinálni akarsz, és hogy el tudod-e majd azt viselni. Valamint ha téged ér valamilyen sérelem azt végig tudod vezetni hogy honnan jött, de ahhoz el kell választanod a bűntudatod a paranoiád és a ténylegesen megtörtént dolgokat.

Szóval ha mégegyszer ilyen kérdésed merül fel, akkor vedd számba hogy mit csináltál, a környezetedre milyen hatással volt, és hogy a következményekkel mit tudsz kezdeni (pl jeget teszel a homlokodra miután lecsókoltad vele valakinek az orrát)

Nem olyan nehéz mint amilyennek először tűnik.

2022. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Bálvány ***** válasza:
Hogyan lehet valaki gyakorló witch? Hol tanítják? Hülye kérdés, de ebből még lehet élni?
2022. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

5-ös vagyok, lol nem tudsz megélni belőle, hacsak nem kezdesz irgalmatlan parasztvakításba, viszont ha nekivágsz, akkor egy olyan rétegbe látsz majd bele, ami rengeteg ember számára nem is létezik, szóval izgalmas és érdekes :v

Rengeteg szempontból pozitív ezek után keresgélni.

1. Szórakoztató

2. Közelebb kerülsz a mindennapi problémáid megoldásához

3. Elsajátítasz olyan praktikákat, amik baromi hasznosak tudnak lenni (tarot kártya használata, inga használata, sigil készítés és még csak a legalapabb dolgokról esett szó)

(mellesleg a gyakorló witch-et ne gondold túl fancy-nek, egyszerűen nem szeretem boszorkánynak nevezni magam mert az tulajdonképpen krvát jelent...)

2022. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Bálvány ***** válasza:
7es hol tanulnod? A tarot mondjuk könnyen megismerhető.
2022. febr. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem.. írtam neked.
2022. febr. 1. 07:42
 10/18 anonim ***** válasza:
Nincs örök átok. Az örökben csak isten vagyunk. Nincs negatív.
2022. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!