Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az asztrológia sok fölényes,...

Az asztrológia sok fölényes, ítélkező, arrogáns és lekezelő embert vonz?

Figyelt kérdés

Nagyon sok esetben tapasztalom a lekezelést. Éreztetik, ők mennyivel többet tudnak és ennyi meg annyi év tapasztalat, hogy az nekem nincs. Lekezelő és arrogáns válaszokat adnak a kérdésekre, vagy a kommentekre. Volt amelyik nem bírta a kritikát, aki nem értett vele egyet annak a kommentjeit törölte. Volt, aki azt mondta, ne foglalkozzak vele, mert nem értem és a gondolkodásom nem olyan, hogy erre rá tudjon állni. Volt olyan, aki lekezelte az embereket akik nem értettek vele egyet és szkeptikusak voltak, hogy szerinte az asztrológiához magasabb szintű tudás kell és ezek az emberek nem ütik meg ezt a szintet, ezért nem értik és nem hisznek benne és még lehetne sorolni. Kevés normálissal találkoztam.

Volt aki a hirdetésében kijelentette hogy nem vállal mentális betegeket vagy ha ennek jelét észleli amivel nincs is baj és azzal se, ha észleli félbeszakítja. Inkább az hogy semmit se fizet neki vissza. Itt érezhető is, milyen nagyra tartja magát és lekezeli a mentális betegeket (és nem azért mert nem vállalja őket, és tudnia kellene hogy az olyanoknak nem sok betegség tudatuk van, főleg ha nincsenek diagnosztizálva, és azt vallotta, pszichológus is, még inkább tudnia kéne).



2022. febr. 11. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Drága A.


Mi volna, ha visszavonnád magadra a projekcióid, és dolgoznál a saját ítélkezéseddel, arroganciáddal, stb..?!


Az, hogy asztrológia működési elvének felfogásához szükséges egy bizonyos intellektuális fejlettség nem arrogancia, hanem tény.


A fontos valójában az, hogy ezt te miért úgy éled meg, amiről a kérdés árulkodik, tehát lekezelőnek, stb.


Magadban keresd a megélés mikéntjét, függetlenül attól, hogy arrogánsak-e mások, avagy sem.

2022. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Az ilyenek csak leakarják huzni a hiszékeny embereket, aztán ha kérdezzel valamit, jön a zavaros ködös magyarázkodás.


Az asztrológia áltudomány.

Több tudományos vizsgálat is igazolta, hogy nincs semmi alapja.

2022. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg ködösek a válaszok. Aztán ha meg akarom érteni logikailag kiborulnak
2022. febr. 11. 18:49
 4/7 Prokopf ***** válasza:

Ne szívd mellre. Kérdezz csillagászt.

Különbség van aközött, hogy tudunk vagy értünk valamit. Ha én valamit valóban értek, akkor el is tudom magyarázni valaki másnak úgy, hogy ő is megértse. Ha nem sikerül, valószínűleg bennem van a hiba. Egy lekezelő személy önmagáról állít ki szegénységi bizonyítványt.

Egyébként az asztrológiában (amennyiben csillagjóslást értesz alatta) nem hiszek, így megérteni sem igazán akarom. A lekezelő személyiséget viszont igen (valószínűleg belső bizonytalanságot takar).

2022. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mentális betegeket azért nem vállalja asztrológus, sem bármilyen önismereti vagy életmóddal foglalkozó ember, mert veszélyes lehet, ha valaki labilis. Nem pszichológus.
2022. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam is hogy az rendben van, de hogy nem fizeti vissza a pénzt, felháborító
2022. febr. 12. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, sok ítélkezőt vonz.

Oka pedig az, hogy gondolkodni nehéz, ezért az emberek inkább ítélkeznek.

Ítélkeznek olyanok felett is, akiket szánni kéne.

2022. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!