Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha a Mars az első házban van,...

Ha a Mars az első házban van, az hasonló ahhoz mintha a Kos jegyében lenne az aszcendensem?

Figyelt kérdés

Képletemben a Mars az első házban van az Oroszlán jegyben (ami az aszcendensem is),viszont retrográd mozgásban volt mikor születtem, milyen befolyással lehet ez rám? Milyen tulajdonsággokkal ruházhat fel?


Akik szerint az asztrológia hülyeség kíméljenek, komoly válaszokat várok.



2022. febr. 9. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az Oroszlán tüzes jegy, ezt tupírozza fel a Mars, ami szintén tüzes.

A retrográd bolygókról több vélemény van. Egyesek szerint azon a területen, ahol áll, nyomtál egy restartot. Mások szerint a bolygó csak félgőzzel funkcionál.

A Napod hol áll? Az az egyik legfontosabb bolygó, ráadásul az Oroszlán aszc. okán a születési uralkodód is.

2022. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A Nap a Halak jegyben járt, a Hold az Ikrekben
2022. febr. 9. 19:28
 3/17 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne, főleg az első házas Nap, ami a Vízöntőben van xDDD (vagy a Mérlegben, esetleg a Kosban). És nem ugyanaz mint az aszcendens
2022. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Első házas Marsom van a mérleg jegyében. Én elég robbanékony vagyok és indulatos tudok lenni. Feszít belül... És hirtelen felmegy bennem a "pumpa"... Szóval én nem szrretrm ezt. Aki a kepletemet elemezte az ezzel magyarázta ezt nálam. Persze lehetne erről még írni.


Napjegyen szűz, halak hold, mérleg asc. Alapvetően nem egy indulatos embernek kéne lennem.


28N

2022. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az első házas mérleg Mars is érdekes mert ez is száműzött bolygó mint a vízöntő nap. Ezek szerint mégsem veszik el annyira. Hogyan éled ezt meg mivel a mérleg harmónia szerető és a Mars meg agresszív és erőszakos ellentétes eleve az egész mivel száműzött a Mars a mérlegben. Mégsem úgy hat mint egy kos Mars első házban. Mesélj erről a kettosegrol kicsit
2022. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kettősség az van benne rendesen. A mérleg miatt sajnos. Ez tényleg így van. Valahányszor felidegesitem magam majd szetfeszulok és visszafogom magam. Mert nyilván alapvetően nem szeretem a nagy harcokat, a veszekedést vitát, kicsit konfliktus kerülő vagyok. De ha egyszer robbanik..mert nem lehet a végtelenségig elnyomni. Csúnyán tudok kiabálni ajtót csapkodni olyan jó olaszosan... Utálom ezt. Ezek a hirtelen reakciók


A mérleg ott vesz vissza inkább nekem hogy bármiről is legyen szó ha lelkes leszek érzem magamban az erőt hogy gyerünk csináljunk haladjunk hajrá. Mint egy tüzes jegy. De sajnos a mérleg elveszi a kitartást visszahúzza ezt. Elveszik a lelkesedésem a lendületem mert száműzött benne. Elbizonytalanít az úton, megremeg bennem hogy biztos ezt akarom tényleg jó ez ? És így nehezen tudom megélni a jót belőle illetve nehezebben fejezem be amit elkezdtem.


Ez a kettősség sokszor szetfeszít. Próbálok vele együtt élni :)


28N

2022. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a halak holdam pedig hab a tortán mert ha ideges vagyok sokszor el tudnám sírni magam a szituációban. Mint egy hullámvasút. Egyszerre vagyok ideges és lenduletes közben meg gyenge és elesett, sirhatnek érzéssel vegyítve.🙂
2022. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Köszi akkor mégis el van nyomva a száműzött bolygó és ez meg is látszik nekem nincs száműzött bolygóm
2022. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6# Pár perc eltéréssel, egyszerre születhettünk, csak a hold állása tér el a képletünkben, és én is hasonló temperamentumú vagyok. Mostanában találtam rá egy oldalra, ahol a csillagképek állását le tudják modellezni számítógépesen a születésed pillanatában, és ott azon döbbentem meg, hogy a nap az oroszlánon belül helyezkedik el és nem a szűzben, ami kicsit borít mindent. Elvileg a csillagászok azt állítják, hogy az asztrológusok nem vették figyelembe a több ezer év alatti eltolódást. Szóval az állatövi jegyekben lévő első házas marsról nem tudok nyilatkozni, de az első házas mars mindenképpen impulzívabbá tesz...
2022. febr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
El tudnád nekem küldeni az oldalt esetleg? 6 voltam
2022. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!