Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kezdenétek azonos csillagjegyű...

Kezdenétek azonos csillagjegyűvel párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ikrek vagyok, és megismerkedtem egy Ikrek férfival. Először nem akartam tőle semmi, pont emiatt, hogy úgyse működne, de ahogy egyre jobban megismertem, egyre jobban tetszik. A gondolkodása, a habitusa, a személyisége, egyszerűen mintha nekem találták volna ki, senkivel nem éreztem még ilyen jól magam. De Ikrek ő is. Nem tudom ez hosszú távon hogy működne, és lehet jó lenne még az elején bele se kezdeni, minthogy csúnya vége legyen. Ti mit gondoltok? Valakinek van tapasztalata ilyenben?


Akik nem hisznek benne, kérlek ne írjatok, lapozzatok tovább! Felesleges vitát szülni. Köszönöm!


N/26


2022. márc. 1. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem hit kérdése, és vitázni se lehet róla hisz nincsenek érvek.
2022. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem egyetlen egy állatövi jegyből tevődik össze a horoszkóp. A napjegyetek ikrek, ez a kardinális jellrmzőkre vonatkozik + ne kezeld ilyen dogmatikusan, mert a horoszkóp nem erről szól, max a szenylap horoszkóp...
2022. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Az asztrológia nem csupán Nap jegyeből áll, hanem Hold jegyből, aszcendensből, házakból, szögekből, bolygókból... úgyhogy az egy jegyhez tartozó emberek is nagyban eltérhetnek egymástól, ráadásul még azt is megfigyeltem, hogy nem ugyanolyanok az alaptulajdonságok férfiaknál, mint nőknél. Inkább a személyiségére figyelj az adott illetőnek, a fontossági sorrendjére, a lelki fejlettségi szintjére, az elveire, a vágyaira, hogy mennyire passzolnak az elképzeléseitek és meg tudjátok-e adni azt egymásnak, ami titeket boldoggá tesz, hogy tudtok-e beszélgetni, őszinték és hűségesek tudtok-e lenni egymáshoz, képesek vagytok-e kompromisszumot kötni úgy, hogy senki se érezze elnyomva magát, tisztelitek-e egymást, stb. Ha ezek megvannak vagy hiányoznak, akkor oly mindegy, hogy ki milyen jegy.

Bár én is megfogadtam már, hogy kosokkal, skorpiókkal, bikákkal és ikrekkel nem fogok foglalkozni, mert mindig bizonyítják bármilyen kapcsolatban, hogy nem szabad (bocs, ne vedd magadra, nem mindenki egyforma), de ha minden jól működne, nem dobnék el senkit a jegye miatt. A kos nőkkel jövök ki a legrosszabbul, de ha az álom partner egy kos jegyű lesz, akkor nem fog érdekelni. :)

2022. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 az aszcendensem Kos, szerintem meg kéne ismerkednünk, biztos imádnál :D
2022. márc. 1. 20:30
 5/12 anonim válasza:
100%

Az előttem íróknak igaza van, nagyon nem mindegy a többi jegy a képletben.

Én skorpó nő vagyok, víz dominált képlettel. Életem egyik legnagyobb vonzalma egy szintén víz dominált skorpió pasi volt. Az egyik legellenszenvesebb személy számomra pedig egy tűz dominált skorpió.

2022. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasonlóan jó ember és humoros mint én stb akkor igen. 😄
2022. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
:D Remélem, nem az exem vagy, ikrek jegy, kos asc stimmel. :D :D
2022. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Felesleges oda írni hogy nem csak Napjegy van úgysem értik és nagyrészt ilyen kérdések lesznek továbbra is
2022. márc. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Ikrek meg nem kardinális hanem változó
2022. márc. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
#9 nem az ikrekre írtam, hogy kardinális, hanem a napjegy a kardinális jellrmzőkre vonatkozik.
2022. márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!