Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ezek alapján milyen embernek...

Ezek alapján milyen embernek gondoltok engem?

Figyelt kérdés

A csillagjegyem kos.

Az aszcendensem nyilas.

A holdjegyem pedig oroszlán.


Ezek alapján ti mit gondoltok, milyen ember vagyok?



2022. márc. 6. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

1. Vagy férfi vagy nő.

2. Mentálisan visszamaradott, aki azt gondolja ennyiből releváns információt kap másoktól.

2022. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ezek alapján nagyon szerencsés embernek gondolják, akinek sok a szabadideje. Ha nem így lenne, nem tudnál foglalkozni az asztrológiával.
2022. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bálvány ***** válasza:
93%
Ez kevés.....Használhatóbb elemzést kapsz, ha írsz egy pontos születési dátumot, hellyel. (Amennyiben szégyenlős vagy linkeld be csak a képleted. [link] Van itt egy-két hozzáértő (és lelkes amatőr) akik szívesen leírnak pár hasznosítható meglátást. A szívességet annyival honorálhatod, ha őszintén leírod (sorsod alapján) ki miben tippelte meg jól a dolgokat és mik voltak a tévedések.
2022. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Naiv hiszékenynek.
2022. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a 3 csillagjegy mind túl durva! 1 is elegendő nem hogy 3 egy emberben :/
2022. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Butának!
2022. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Tüzes! Olyan vagy mint én, tűz verzióban. (Skori nap, halak hold, rák aszcendens :D)
2022. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kos kicsit meggondolatlan és erőszakos, makacs, de feltalálja magát és kitartó tud lenni.

A nyilas a kos szelídebb változata, benne is benne van a meggondolatlanság néha-néha, de akik körül veszik, azokat meg tudja becsülni.

A rák pedig együttérző, családcentrikus és aggódó készségű és megérzi, hogy ki szereti igazán.

2022. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel mindhárom tűzjegy, bevállalom azt, hogy tuti szenvedélyes vagy és forrófejű. Érzéki, folyton energikus és életvidám, az oroszlán hold miatt pedig kicsit egoista és eléggé magabiztos (nekem is ez a holdjegyem :) )
2022. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kos kicsit meggondolatlan és makacs, szeret néha mindent túlreagálni és sok dologban boldog, ha azok neki járnak, de kitartó.

A nyilas kb. a kosnak és az ikreknek a közép személyisége.

Barátságos, együttérző, de néha hűtlen is, mert a változatosságra is szüksége van, de akik körül veszik, azokat meg tudja becsülni.

Az oroszlán okos, erős nagyjából a bikával van egy szinten, mert az oroszlán és a bika szinte mindig elérik a céljukat és az emberek nagyon irígyelni szokták őket, pedig csak erős kitartók és jó a kudarctűrő készségük.

2022. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!