Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondóltok, elképzelhető a...

Mit gondóltok, elképzelhető a marson ilyen élet?

Figyelt kérdés

Ugye mint aztat tudgyuk a marson minimum időszakosan megjelenik folyékony sós víz...

Na most ebben a folyékony időszakos vízben szerintem elképzelhető olyan lények létezése mint például a földön élő Artemia salina nevű rákfaj melynek petéi akár évtizedekig életképesek szárazon és túlélik a peték akár a -100 celsius fokot is valamint ha felforralják őket az sem árt amíg ki nem kelnek/ez akkor történik meg mikor minden környezeti tényező ideális/ (van még pár ilyen rákfaj).

Mit gondóltok létezhet ilyen élet a Marson?



2016. máj. 11. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon is elképzelhető
2016. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán:)
2016. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2016. máj. 11. 21:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja azt nem említettem hogy extrém sós vizekben is él...
2016. máj. 11. 21:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Anno nem találkoztam hasonló lényekkel ott mikor voltam lehet épp rossz időszak volt amikor odamentem akkor egy csepp vizet sem láttam (mondjuk igaz az egyenlítőnél voltam ahol sivatagok vannak inkább).
2016. máj. 11. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez mekkora véletlen egybeesés. Tartottam Artemia rákokat. Szárítva és élőket is. A házi krakent azzal etettem. De kinőtte a terráriumot ezért másfél méteres korában el kellett engedni. A Dunában engedtük el. Azóta már a Fekete tengerben növekszik tovább amíg el nem éri a 500 métert.
2016. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Az egyetlen lényeges kérdés, hogy ehetőek-e? Amint felfedezzük, remélhetőleg felkerül a mcdonalds étlapjára, a mars whopper menübe.
2016. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!