Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntők! Ti hogy viselitek...

Vízöntők! Ti hogy viselitek el a kötelességeket?

Figyelt kérdés
2022. márc. 13. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2022. márc. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a lányom jól

soha nem okozott gondot a kötelességei

sőt van amit kimondottan élvez is - pl a tanulást

tinikorában nem volt lázadós, szinte észre sem vettem h más 22 éves :)

2022. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem viselem el a kötelezettségeket amiket más rak rám, az általam választottakban viszont nagyon is kitartó vagyok, és nagyon szorgos.

Az előttem szólóhoz annyit mondanék (persze teljesen emberfüggő, és a személyiség sok tényezőtől függ, ott van a nevelés, traumák, környezet, hold jegy, aljegy stb.) én is ilyen gyerek voltam.


Sosem lázadtam, nagyon felelősségteljesen neveltem az öcsémet, segítettem otthon, és minden egyéb, amivel megbíztak. Olyan mélyen elnyomták bennem a valódi énemet, hogy én sem tudtam róla hogy van. 23-4 évesen kezdtem kibontakozni.

Ahogy észrevettem mi vízöntők máshogy "lázadunk" mint mondjuk egy heves, agresszív személy.

Nálam a lázadás a kitűnni vágyásban nyilvánult meg, a nagy igazságérzetemben és a rendszer/szokások elleni harcban.

2022. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az önként vállalt kötelességet jól vagy a munkahelyi érdek kötelességet amit megbecsülnek és díjjaznak jól, de a többit rettenetesen!!!
2022. márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Margit45 válasza:
Egész jól. Mindig kihívásnak tekintettem minden feladatot, s szerettem megtalálni benne a játékosságot. Munkámat szerettem, a legjobb szó rá, hogy lelkesen dolgoztam. Mindent a legjobban akartam teljesíteni. Ez saját elhatározásom volt, nem kényszerítettek, s nem is vártam érte különösebb elismerést. Magamnak akartam megfelelni. Talán túl szépnek hangzik, de persze nem mindig sikerült úgy, ahogy szerettem volna. Akkor majd holnap! - biztattam magam. És boldog voltam, ha minden úgy ment, ahogy elterveztem. Szorongva gondoltam arra, hogy mi lesz, ha nyugdíjba megyek. Itt is szerencsém volt. Az utolsó hónapokban olyan méltánytalanság ért a munkahelyemen, hogy könnyű szívvel jöttem el. Hálás vagyok a sorsnak, hogy azt csináltam, amit szerettem. Nehéz sorsú, értelmi fogyatékos, főként roma gyerekeket neveltem és tanítottam.
2022. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!