Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kedves asztrológusok! Valaki...

Kedves asztrológusok! Valaki elkèszítene nekem egy szemèlyes horoszkópot?

Figyelt kérdés

Budapesten születem 1993. november 3-àn. 14 óra 15 perckor.


Elôre is köszönöm! :)



2022. márc. 22. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
persze, 10.000ft/óra. Gondolom nem ingyen gondoltad.
2022. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hol olvastad hogy ingyen?
2022. márc. 22. 21:00
 3/5 attila.95 válasza:
50%
Hottá bottáá, shámálájá, shámálájá🤣
2022. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bálvány ***** válasza:

Képletedben megjelenik a Király trigon. Szeretnek Téged az istenek, de ez elkényelmesedéshez is vezethet. Halak aszcendensed van, melynek uralkodója a Jupiter, a Mérlegben trónoló Vénusszal együtt fészkel a 7-es házban.

Sikeres házasságot, jó emberi kapcsolatokat jelenthet amire akár karriert is alapozhatsz. A másokkal való kapcsolataidból pedig dől a pénz,

amit költesz szemérmetlenül. Magasságokat és mélységeket élhetsz meg ezen a területen. Hihetetlen energiáid, akciódús életed van.

A skorpió erők túltengnek benned. Ilyen állásokkal okkult képességeid, érdeklődéseid is lehetnek. Harry Potter és James Bond életének keveréke a tiéd.


Kicsit irigyellek is. Elsőre ennyi. A bankszámlaszámomat küldtem.

2022. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úristen, nem láttam még ilyen intenzív horoszkópot… nap, merkúr, plútó és mars mind skorpióban ráadásul a 8.házban (skorpió ház-más emberek pénze, intimitás, okkult, sz$X, tabuk, halál, transzformációk). Nagyon mély, általában introvertált személyiség, sok transzformáción mész keresztül identitás szempontjából, könnyen manipulálsz másokat. Vonzódsz a tabu témákhoz. Skorpió merkúr-Pár szót váltasz valakivel és belelátsz a lelkébe, vagy legalábbis könnyen átlátsz másokon. Hajlamos vagy a féltékenykedésre és bosszúállásra.

Az aszcendensed halak, ez a külsőt (is) határozza meg-álmodozó, nagy szemek, elveszettnek tűnsz a saját álomvilágodban, rövidebb végtagok, szép ajkak (a vénusz jól érzi magát halakban) Elsőre jól kijössz másokkal, hiszen könnyen alkalmazkodsz a környezetedhez, kicsit olyan vagy mint egy kaméleon. Mások túlérzékenynek, zárkózottabbnak és csöndesebbnek írnak le elsőre, aki jobban ismer, az tudja, hogy nem nyílsz meg mindenkinek könnyen, de alapból nem ilyen vagy.

Emellett a lilithed az 1.házban van, bevallom erre kicsit feltekeny is vagyok-vonzó alak amit mások hajlamosak sz$xualizálni. Akár az apafigurával is jelezhet konfliktust-erőszakos jellem, és átveheted tőle ezeket a szokásokat (Attól függ, hogy vonzza be magát ez az energia. Több dolgot jelenthet.)

Ikrek hold 4.ház-Igény a spontanitásra és változásokra, hajlamos vagy túlgondolni a dolgokat. Szoros kapcsolat az otthonnal(szokások, haza, természet stb..)/anyafigurával.

Nagyon erős akaratod van, ha valamit eltervezel, az általában úgy is lesz.

Röviden ennyi, elég sok dolgot tudnék írni még rólad, ugyanis senkivel sem hasonlít ennyire a horoszkópom. Ha gondolod, írj privátban :)

2022. jún. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!