Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak Férfi, Kos Nő. Ti mit...

Halak Férfi, Kos Nő. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy asztrológus, de azért olvastam pár jellemrajzot.

Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt, egy igazi hullámvölgy az egész, de végül mindig újra rá találunk a helyes útra.

Az érdekelne, hogy horoszkóp szempontjából mit jósoltok ennek hosszú távon?

Ui: Egyetlen tűz jegyem van a részletes jellemzésben, az pedig Mars a kosban.(fogalmam sincs számít-e ez valamit)



2022. ápr. 6. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ha párkapcsolatról van szó akkor a Hold, Vénusz és Mars jegyeket kell figyelembe venni a napjegy nem sokat mond
2022. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Én azt mondom, hogy a Kos nő még csoda, hogy nem vágott ki téged az ablakon, amikor a szuicid dumádat elkezdted lökni.
2022. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Tökéletes pár! Meglátják egymást és rögtön egymásról fantáziálgatnak. Nagyon jókat szexelnek, esznek, isznak, játcanak egymással. De szeretik egymást. Néha félénkebbek, főleg, ha rárválasztásról van szó, de nem minden esetben. Állítólag 1000 évente születik egy gyermek Halak Férfi, Kos Nő. szülőktől, aki megváltoztatja a világot.

Én pedig halak férfi vagyok 34

2022. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3-mas ezt hol hallottad, hogy 1000 évente ez van?

Tényleg érdekelne.

2022. ápr. 7. 05:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jó kapcsolat, a kos nő mindenkinek a fejérde nő egy idő után. Ha nyugodt életet akarsz, otthagyod.
2022. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#5 nyugodtan ítélkezz úgy hogy nem ismered, hiszen ez az asztorológia lényege
2022. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

"játcanak"


Es gondolom a Merkur is a Halakban van a Nap mellett....



Kerdezonek: vagyis Nap-Mars egyuttallasotok van a szinasztriaban, es s tied a Mars. Tehat dugod, mint a lopott biciklit 😂



37F incel

2022. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Vénusz Plútó Jupiter egyezik most néztem meg, többnyire földjegy van mindkettőnk részlet elemzésében.

Utolsónak köszi, vannak értelmezési gondjaim de utána nézek 😂😂

2022. ápr. 11. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!