Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő + halak férfi...

Vízöntő nő + halak férfi milyen lett volna?

Figyelt kérdés
Ha nem érdekel az ezotéria, lapozz tovább. Semmi értelme hülye válaszokat írni. Csak a személyes tapasztalatok / építő jellegű hozzászólások érdekelnek.

2021. aug. 25. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem jó páros.


Halak elég zárkozott, álmodozó.Vízöntő halálra unja magát mellette

2021. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%
Szüleim, csak apa vízöntő, anya halak. Elváltak, természetük mondhatni tűz és víz. a jegyek jellemzői illenek rájuk. Viszont közrejátszhat az aszcendens, kínai horoszkóp és ki tudja még mi. Azonban szerintem nem szabad csak erre alapozni, mert ahány ember, annyi féle, viszont azt meg lehet nézni, ki mit szeret,ilyen a temperamentumos, érdeklődés köre,itt szeret. A hasonló hasonlóval jobb párosítás.
2021. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Neeem.

En pörgök, csacsogok, erdeklodom...az meg titkolozik. 2 ilyen volt. Jo, egyik nem parkapcsolatilag. Mintha jatszana a kulonlegest....

Egy kivetel van, regi haverom. Ah dumalt akkor is, ha nem akartam...

2021. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Vízöntőt érdekli minden ami újdonság, felszínes is, Halak meg depresszív álmodozó.És imádnak piálni
2021. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
61%
2-es vagyok. Ki az, aki egy normális választ lepontoz? Már ne haragudjon, de megoszt az ember akár személyes dolgot, normálisan megpróbál válaszolni a kérdezőnek, és olyannak, mint pl. az 5. meg 100%-ot ad/adnak? Ez az egész GYK színvonala, nem is tudom...
2021. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7, lepontoznak láthatóan szakértőtől való, objektív valaszokat is, más kategoriakban. Es igy el se hiszik, hogy nem hulyeseget irt...
2021. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Így van, ezt is tapasztalom nagyon sokszor. Ezt az egész pontozást megszüntetném, mert nem reprezentatív.
2021. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kultúra nem fog magasabb szintre kerülni azáltal, hogy megváltoztatjuk körülötte a szabályokat, törvényeket.
2021. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva: Mindkét embernek kerülhet a Vénusz és a Merkúr egymás jegyébe, ami miatt sokkal jobban meg tudják érteni egymást.

A Vízöntők gyakran mutatnak Halak vonásokat, a Halak pedig nyomokban Vízöntő tulajdonságokat emiatt.

2021. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem közepesen rossz kapcsolat, nem erőltetném.


Vízöntő nő nagyszájú, világi, nagyon zavaró. Erős férfi kell mellé.

2021. aug. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!