Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az asztrológusok ellenzéki...

Crisopher kérdése:

Az asztrológusok ellenzéki győzelmet jósoltak, miért nyert mégis a Fidesz?

Figyelt kérdés
Nem trollkérdés, több ilyen jóslást is láttam itt illetve YouTube-on

2022. ápr. 7. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Mert mindig van 20% szabad akarat. Plusz a többségük nem is tud igazán semmit sem, csak szórakozik.

Ritka az igazán tehetséges asztrológus.

Nem lehet tudni, h kiben lehet bízni ilyen téren. 90%uk kamus.

2022. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Választási csalás
2022. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
A jóslás nagyon nehéz dolog, különösen a jövőre vonatkozóan.
2022. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Bálvány ***** válasza:
Ki, hol 'jósolt' ellenzéki győzelmet? Ha több ilyenről tudsz, kérlek írj már ide pár linket! Én egyet sem láttam.
2022. ápr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok videóban látták a fordulatra való lehetőséget,de konkrétumként nem hangzott el,elég óvatos aki valóban ért hozzá..énis csak a hsz-ekben bíztam..talán az ellenzék nyert volna és túl sok volt a manipuláció,talán az égiek keze,mert hosszabbtávon így vagyunk "megőrizve",nem tudni...
2022. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A kollektív nem csak a bolygóenergiák is formálnak,a jövő ezért nehéz..
2022. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert az ellenzék ellenzékére gondoltak.
2022. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A nagy erők most úgy döntöttek Orbánt megbüntetik és ezért neki kell viselnie a válságot
2022. ápr. 8. 19:08
 9/14 anonim ***** válasza:

A mundán asztrológia és a jóslás két külön dolog. A mundán asztrológus nem jósol, tehát nem konkrét eseményeket jelez elő, hanem lehetőségeket.


Azért írtam, hogy mundán, mert az asztrológiának ez az ága szokott előrejezésekkel foglalkozni, míg a pszichológiai irányzat egyáltalán nem foglalkozik előrejelzéssel, szóval ne vegyük egy kalap alá őket.

2022. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bálvány ***** válasza:

Ez a választás nem pártokról, hanem személyekről szólt. A Fidesz OV nélkül értelmezhetetlen, az ellenzéki összefogásból pedig csak MZP-t láttuk. Nos 3.-án OV-nek a Nap tranzitja együttállt a Kosban lévő Jupiterével, ami nagyon jó, erős jel. Ezzel a ponttal állt szembe MZP születési Uránusza a

Mérlegből és szállította is a (negatív) meglepetést.


Ha ezt tovább gondoljuk akkor felmerül, hogy április legelején Viktor mindig megkapja ezt az erős Nap tranzitot. Ezt az ő asztrológusa is tudja, így a lehetőségekhez képest igyekeznek mindig ennek a pontnak a

közelében kiírni a választásokat. 2014-2018-2022 : április 6-8-3. (Persze máshoz is igazodni kell pl. Húsvét.)

Régen (2014 előtt) késő tavasszal voltak a többfordulós(!) választások.

Most ha az orbiszból ki is fútnak, legalább a kampány csúcsot rászervezik.


Igen, a Fidesznek is van házi asztrológusa, tudtommal Filip volt felesége kaszál ezzel.

2022. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!