Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csak én vettem észre ezt a...

Csak én vettem észre ezt a vízjegyeknél?

Figyelt kérdés

Főleg a halakra és a rákra igaz, de a skorpional is jellemző h mindig kapcsolatban akarnak lenni, mindig van párkapcsolatuk. Az összes vizjegy ismerősömnek mindig van valakije, sokszor toxikus kapcsolatban vannak, mert nekik az is jobb érzés, mintha egyedül lennének.

Szerintetek ennek lehet köze a viz tulajdonságaihoz, mint például hogy nem szilárd, alkalmazkodó, simulékony, mindig kapcsolódni vágyó?



2022. ápr. 24. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Tudsz példát mondani arra is, hogy ki nem akar kapcsolatban lenni?
2022. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem. A vízjegyekre az érzékenység, és intuíció, befelé fordulás jellemző inkább.

A kapcsolódni vágyás inkább a levegőhöz tartozik.


(Már csak én is szabotálom a feltevésedet. Skorpió napom van és halak holdam, soha nem volt párkapcsolatom, és nem is szeretnék. Elég aszociális vagyok, tudom. 25/N)

2022. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A levegő pont, hogy szabad jegy, a vizonto és a mérleg bírja kapcsolat nélkül is jól érezni magát. A tűz jegy sem kapcsolatfüggő alapvetően. De kivancsi vagyok, más mit tapasztalt.
2022. ápr. 24. 22:32
 4/14 Grimfox ***** válasza:
85%
Unokanővérem vízöntő. Kapcsolatfüggő, méghozzá elég erősen(általában a saját kárára). Én halak vagyok. Egyedülálló, és nincs is igényem párkapcsolatra. Ennek nincs sok köze a napjegyhez.
2022. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
A kapcsolatfüggőség a Mérleghez sorolható leginkább, az meg Levegő
2022. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én Halak ismerőseim nem ilyenek.
2022. ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 neincat ***** válasza:
100%
A szerelmi életet amúgy a Vénusz uralja, nem feltétlen a napjegy...
2022. ápr. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Van rák ismerősöm és ő jól érzi magát egyedül, jobban mint kapcsolatban. Ellenben a vízöntő és oroszlán ismerőseim inkább kapcsolatfüggők.
2022. ápr. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember egyedi kódolású kisebb hasonlatosságok egyező tulajdonságok ellenére .
2022. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Két Rák barátnőm van, mindkettő erősen kapcsolatfüggő, szóval lehet benne valami. Én személy szerint Vízöntő vagyok és évekig szingli voltam, nem is értettem őket, hogy miért kell nekik mindig valaki.
2022. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!