Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió horoszkópú nők valóban...

Skorpió horoszkópú nők valóban bevállalosabbak és jobban szeretik a szexet ? És jobban kijönnek a víz jeggyel ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 15:23
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ezért szeretem az ezotériát. Mert van egy csomó együgyű ember, aki tényleg hisz benne, hogy bármit számít a csillagok hogy álltak amikor születtek. Ezért türelmesen megvárom, amíg elmondják, hogy kivel találtak a múltban, aztán ordas nagyokat hazudok a csillagjegyemről. Ajánlom mindenkinek, érdemes kipróbálni, ezek mindent megesznek. :D Sokat még szoktam szívatni azzal is, hogy felolvasom más jegyek horoszkópját nekik és szakadok mikor mondják, hogy 100% magukra ismernek. HaHAHAHA imádnivaló.
2022. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

11

Ne rontsd már el a játékukat. Értelmes gondolatok és saját akarat helyett, a többség jobban elvan az életben ha azt gondolja hogy mindennek "felsőbb" oka van. A sikertelenségük sem a saját töketlenségük, hanem "ezt dobta a gép". Hát nem egyszerűbb így? Van akinek Isten irányítja az életét, van akinek a csillagokban van megírva... A lényeg, hogy ne ő legyen a hibás ha nem viszi soha semmire.

2022. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ugy tudom szenvedelyes jegyek de nekem eleg mergezo ismeroseim vannak igyhogy nem probalkoznek veluk
2023. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!