Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg jegyüek mennyire nem...

Mérleg jegyüek mennyire nem tűritek ha kiabálnak veled?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Hát... attól függ ki és miért kiabál.

Visszakiabálni nem fogok. De nagy eséllyel csökkentem a kontaktust az adott illetővel, ha gyakran előfordul az ilyen helyzet.

2022. máj. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire. Sarkonfordulok és otthagyom. Mindenki kiabáljon a saját anyjával, ne velem.
2022. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem szólok vissza, kiabáljon, ha akar, engem nem igazán érdekel. Nem fogom magamra venni, főleg, hogy az ilyen kiabálások értelmetlenek és feleslegesek. Nem értem, hogy a konfliktusokat miért nem lehet értelmes emberként megbeszélni és nem kiabálni a másikra. Néhányan viszont nagyon szeretik, sőt imádják, ha olyan a helyzet, ahol kiabálni lehet.
2022. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem kiabálok vissza, otthagyom a francba. Nem érdekel, nekem nem ér annyit az egész.
2022. máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Milyen beszari jegy. Mi Kosok már adnánk keményen ha betámadnak minket.
2022. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens ember nem kiabál. Ha kifogok egy gyökeret aki ordítozik, azt faképnél hagyom. Nehezen viselem ha nem adja meg valaki a tiszteletet.
2022. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Jó érthető persze, de utána rád száll újra szóval szükséges bekeményíteni hogy lássa kiállsz magadért. Én örülök hogy Kos vagyok mert egyből helyreteszem a kötekedőket.De megértem azokat is akik kerülik a konfliktust.
2022. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem száll rám, ha szorult bele némi értelem akkor felfogja, hogy nem fogunk úgy kommunikálni, ha nem képes normálisan beszélni. Így ha szeretne valamit közölni akkor muszáj finomítania a stílusán.
2022. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell kiállnom magamért, az, hogy ő egy gyökér, nem az én problémám, hanem az övé. Nem veszek róla tudomást és élem az életem boldogan tovább.
2022. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
74%

SEHOGY NEM TŰRÖM EL!!!


Na viccet félretéve: igen, mérleg a napjegyem, evidens, hogy nem úgy fogom lereagálni, mint az összes többi "naptársam"... Ahhoz még lenne pár fényszögnek és állásnak is azért bőven hozzászólnivalója. :)

2022. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!