Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményed a Bika jegyben...

Mi a véleményed a Bika jegyben született emberekről?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 15:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Akibe most beleszerettem, az egy bika férfi. Rettenetesen zárkózott, introvertált, komoly (de én megtudom nevettetni és amúgy van humora, csak nem mindenkinek veszi elő). Külsőre arányos alkat, nagy barna szemekkel (de úgy tud nézni velük, hogyha éreztél már valaha valakivel olyat, hogy most mindjárt helyben letéped az összes ruháját és... na, olyat kell elképzelni). Sok emberrel nyers, elutasító, de akiket kedvel, azokkal egy angyal. Ha mérges, keresetlenül kimondja, amit gondol, de elég türelmes, van, hogy ő nyugtat meg. Én sokszor nem látok a fejébe, jelenleg még titok számomra. Üdv:egy skori
2022. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
81%
5-ös az introvertált nem azt jelenti,hogy zárkózott.
2022. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

#11


Ezt jó olvasni, mellesleg azt mondják, hogy a csillagjegyeknél az egymással szemben álló jegyek tudnak csak jó kapcsolatot kialakítani egymással.

És a bika és a skorpió pont egymással szemben álló jegyek.


Az alap elmélet szerint az egymással szemben álló jegyek tudnak a legegészségesebb formában kapcsolódni, mert nem hagyják egymást szélsőségessé válni.


Jó kapcsolódás:

Tűz - Levegő

Víz - Föld

2022. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
12, ki mondta hogy azt jelenti. Ott van egy és szócska a két szó között :)
2022. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
14-es olvastam. 😏
2022. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztosan láttad, hogy ott az és szócska 😉
2022. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
95%

#13


Egymással szemben álló jegyek:

Bak - Rák

Vízöntő - Oroszlán

Halak - Szűz

Kos - Mérleg

Bika - Skorpió

Ikrek - Nyilas


Igen tökéletes párosítás, mert így kijön a pontos képlet

Tűz - Levegő

Víz- Föld

2022. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Tűz és földjegyű milyen pàrosítás? És a két földjegyű? Melyik a jobb?
2022. máj. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Az elem párosítás, hogy mondjuk föld a földdel, ami mondjuk egy bika a szűzzel mind a kettő föld elemű jegy.

Egy bika az jól bírja a diktátor csillagjegyeket, amely a szűz, a szűz is egy diktátor csillagjegy.

A bika az talpraesett jegy és nem fél semmitől, azaz jól bírja a gyűrődést.


Vagy levegő a levegővel párosítva:

Ikrek a vízöntővel még az is jó.


De az azonos csillagjegyűek azok pont nem bírják egymást, hanem pont taszítják egymást, mert az már olyan, mint két dudás egy csárdában, így nem bírják egymást elviselni.

Hanem pont az azonos csillagjegyűek félnek a legjobban egymástól.


Mondjuk egy nagyon kemény példa:

Ikrek az ikrekkel na az már komolyan nem lenne jó, mert az már nem két személyre utal, hanem négyre, azaz két nő és két férfi semmiképp nem jönnének ki egymással, hanem nagyon csúnyán taszítanák egymást.

2022. máj. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
70%

Nyilvàn làttam! 😏


De ha tudod mit jelent az introvertalt akkor azt is tudod hogy a zarkozott teljesen mast jelent.

Mert a maganyos farkas (zarkozott)aki nem keresi egyaltalan az emberek tarsasagat, es az akinek szuksege van énidöre hogy feltoltodjon(introvertalt) befelé fordulo de cimbizo (csak lassabban nyilo tipus aki a bizalmat nem osztogatja random)ket kulon tìpus. 😏


Persze lehetnek àtfedések (ez vagy te csak felhivtam ra a figyelmet, mert ekorul a fogalom korul is vannak tevhitek a gyk-n), de aki tisztan zarkozott az nem fogja keresni az emberek tarsasagat.


Pl. Aki tok jol el van magaba es csak idonkent van szuksege tarsasagra az sem maganyos farkas.


Nrm tudom erted-e mit akartam ezzel irni?

2022. máj. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!