Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményed a Bika jegyben...

Mi a véleményed a Bika jegyben született emberekről?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 15:03
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
97%
Hogy április 20 és május 21 között születtek
2022. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
27%
Az általam megismertek többsége tényleg egy hatalmas marha...
2022. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

2-es én is bika vagyok. 😏 De bizton mondhatom neked, hogy marha nem vagyok 👧 es 1-es valasza tetszik nagyon.😄


Amugy ha horoszkopot nezel bar en nem hiszek benne, akkor nezd hozza az aszcendenset is.

😄

2022. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
77%
Gyaaa ők nagyon komoly emberek erős idegzet kell hozzájuk nem fogsz mellettük unatkozni. Tanács: Ne vitatkozz velük mert úgyis nekik van igazuk és próbálj nem pszichiátriára kerülni. Akkor minden rendben lesz. <3
2022. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

Bika vagyok. Makacs, nagyooon makacs, céltudatos. Szeretem a szép dolgokat, szeretem ha rend van az otthonomban és rendszerezve vannak a dolgaim. Nagyon tudok szeretni, hűséges vagyok, de ha összetörik a szívem, nincs kegyelem. Hamar ki tudnak hozni a sodromból, de azt, hogy ideges vagyok, jól el tudom rejteni és képes vagyok valakivel nyugodt hangnemben beszélni akkor is, ha legszivesebben már kiverném a fogát. Él egy sztereotípia a köztudatban, hogy a bikán szeretnek enni, nálam ez nem így van.

Zárkózott vagyok és introvertált, egészen addig, amíg valaki meg nem ismer, utána be nem áll a szám. Jó emberismerő vagyok, érzem ha valaki rosszat akar nekem, kibeszél a hátam mögött és nem kedvel.


Ennyi jutott most eszembe.

2022. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%
Kék bika ismerősöm van, egy napon születtek, csak más-más évben. Mindkettő el van telve magától, hogy ő mennyire okos, mindenki más hülye. Nagyon sokat beszélnek, és mindent meg tudok magyarázni, mindig nekik van igazuk.
2022. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
5-ös vagyok, én pont hogy állandóan alulértékelem magam, sose hittem azt, hogy okos vagyok pedig sose voltak rossz jegyeim anno.
2022. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
A bika az már jobb a kosnál, mert legalább nem megy fejjel a falnak.
2022. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A bika leginkább a mérlegekkel és a halakkal hasonló, mert jól eltudják rejteni az idegességüket, ami szabad szemmel nem látható, még akkor is képesek az emberrel normálisan kommunikálni, amikor már úgy kivannak az adott illetőtől, hogy legszívesebben bevernék az illető képét.
2022. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem bika, tisztában van a képességeivel, de nincs eltelve magától kicsit sem.
2022. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!