Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mérleg és a rák tényleg ez...

A mérleg és a rák tényleg ez a 2 legérzékenyebb csillagjegy?

Figyelt kérdés
2022. jún. 5. 00:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg a halak. Ez a 3
2022. jún. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Két mérleget ismerek, mindegyik sunyi és alattomos. Másokat szuper módon befolyásolnak,hogy nekik legyen mindig jó minden.

Ja és nagy drámázók.

2022. jún. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A mérleg nem annyira érzékeny. Amit én észrevettem, hogy ők csak azt mutatják ami szép es kellemes és jó. Ami meg kicsit más színben tüntetnéfel azt elhallgatja.

Meg a mérleg levegő jegy.

Az erzékenység a víz jegyekre jellemző inkább. Rák, halak, skorpió. Rákról meg halakról megmondaná az ember skorpióról nem mert ő szereti magát erősebbnek feltűntetni, de ez is azért van, mert valahol nagyon érzékeny és kell a "páncél".

2022. jún. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel ezek a csillagjegyek erzelem alapuak. Ellentetben a bika oroszlan pld ero alapu.
2022. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A Halak a legérzékenyebb. Több olyat is ismerek, aki rendszeresen besértődik a nagy semmin. Az exem azon is megsértődött, ha azt mondtam neki, hogy szia. És hiába faggatod őket, nem lehet kiszedni belőlük, hogy mi bajuk van. Egyik rokonom is ilyen, volt hogy egy sarokban találták meg sírva, senki sem értette, hogy mi a baj és nem is volt hajlandó elmondani. Egy tűzjegyű ember pláne nem tud mit kezdeni ezzel.
2022. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A mérleg igaz, hogy levegő jegy, mint a vízöntő és az ikrek, de a mérleg az tapasztalatból az is érzékenyebb.

Mert sokan mondják a mérleget konfliktus kerülőnek és hát aki konfliktus kerülő, az mi másért lenne az, ha legbelül nem érzékeny és azért?

2022. jún. 5. 09:27
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
A mérleg a legkifinomultabb jegy, ebbe beletartozik hogy nem szereti a konfliktusokat, mert a veszekedés, ordibálás nyilván proli szokás
2022. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Az én tapasztalataim alapján a mérlegek nem érzékenyek.Én sokkal érzékenyebb vagyok,mint a mérleg ismerőseim.(én nyilas vagyok)
2022. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
#8 Mert a mérleg hajlamos eltitkolni az érzelmeit, attól még nagyon is érzékeny jegy, csak keveseknek nyílik meg.
2022. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A merleg a látszanak él. Mindig tökéletesnek akar látszani, ezért mutatja azt hogy vele mindig minden tökéletes.
2022. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!