Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok az oroszlán...

Mit gondoltok az oroszlán holdú emberekről?

Figyelt kérdés
A Hold az érzelemvilágot befolyásolja. Mit tapasztaltatok, milyen ha a Hold orodzlánban van?

2022. jún. 1. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jungkook 😂😂
2022. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg,Jungkook-nak oroszlán holdja van?:O Honnan tudod?
2022. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az van neki, meg skorpió is van benne, valamint merleg Vénusz, attól ilyen passionate és vad 😂
2022. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Méltóságteljes érzelemvilág, egocentrikusság :D
2022. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

A Hold azt mutatja, hogy milyen érzelmi töltettel reagálsz dolgokra. Az Oroszlán magabiztos, exhibicionista, szívesen megmutatja magát.


Egyesek szeretnek színpadra lépni beolajozott felsőtesttel és leszakadásra hajlamos blézer gombokkal.

2022. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5, istenem de jól teszi 😂❤️‍🔥
2022. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egocentrizmus tényleg van, no és az erő sugárzása.
2022. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem oroszlán a holdjegyem és mivel skorpió naphoz és merkúrhoz társul, így eléggé heves természetem van. Nagyon nagy igazságérzetem van és már-már sírásig tudom hergelni magam igazságtalan helyezeteken/ügyeken.

Nagyon nincs önbizalmam, de egyszerre pont ez az aspektus miatt érzem magam rohadt dögösnek, plusz sokszor megmutatkozik a nagy önbizalmam is.

2022. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemre van szükségük az érzelmi stabilitáshoz. Ez több módon érvényesülhet, tudni kéne a teljes horoszkópot.
2022. jún. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!