Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bárki, akinek szintén van...

Bárki, akinek szintén van Hold-Szaturnusz együttállása! Te is tapasztalsz ilyet?

Figyelt kérdés

...Hogy a puszta létezés is terhes és fáj?



Hogy lehet ezt túlélni?


Plusz: Melyik jegyben van az együttállásod? Lehet nem mindegy hogy pl víz vagy tűz elem...


2022. jún. 28. 22:38
1 2
 1/11 Bálvány ***** válasza:
melyik házba esik nálad?
2022. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És melyik jegybe?

Milyen fényszöget kap még?

2022. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hold a halak 29.fokán, szaturnusz a kos 0.fokán.

Egyes ház vége (vki már lehet hogy 2. háznak mondaná.)

Fényszögei: szextil az Uránusszal, Neptunusszal, trigon a Nappal meg a Plútóval.

2022. jún. 29. 12:19
 4/11 anonim ***** válasza:

A Halak Hold alapból nem könnyű "eset", és igen, a Szaturnusz még pluszban megterheli. Depressziós állásnak szokták mondani.

(Már a 2. ház..)

2022. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bálvány ***** válasza:

Hát akkor az orbisz a második ház csúcsát eléri és erősen érintett.

Ingadozó anyagi helyzet hoz a szülöttnek ahol kurvára küszködnie kell mindenért.

A Kos Szaturnusszal pedig gyenge küzdeni, harcolni. Nem áll ki magáért.

A második ház nem csak pénzt jelenti, hanem az 'önállóságot' is. Támogatók a fényszögek, de ez akkor is nehéz állás.

2022. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bálvány ***** válasza:
Az astro-seek -en találhatsz hasonló csapással megáldottakat. Angolul kivesézhetitek ki hogy éli meg.
2022. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a Naptól és a Plútótól trigont kap, akkor a Nap is vizes jegyben áll. Rák vagy Skorpió. Feltételezem, hogy Skorpió, mert a Plútó mostanában nem járt a Rákban. És a Skorpió Nap se egy könnyű eset. (Vagy a Nap a Rákban van?)

Az aszcendensed is Halak? Vagy az még Vízöntő?

2022. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Aszcendensem vízöntő.

Napjegyem skorpió.

2022. jún. 29. 16:43
 9/11 Bálvány ***** válasza:
Linkelj inkább egy képletet, hogy legyen teljes a kép!
2022. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen első házban Vízöntőben de én nem érzek konkrétan ilyet, inkább az érzelemkifejezésben vagyok gátolt. Bár most már jobb, de fiatalabb koromban kacpcsolatokat se tudtam kialakítani, és be voltam merevedve főleg érzelmileg. Nekem még uránusz és neptunusz együttállás is van az első házban, de az még a Bakban.
2022. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!