Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek csillagjegyűek! Enyhül...

Ikrek csillagjegyűek! Enyhül a haragotok ha az a személy aki megbántott titeket átölel?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ikrek vagyok, bár nem hiszem, hogy ezért lennék haragtartó személyiség. Ez az októl is függ szerintem. Van akire haragszom valami apróság miatt, azzal esetleg másnap is kibékülök, mert tényleg szinte egy nevetséges dolog miatt haragúdni valakire, az szánalmas kicsit. De mivel bújós vagyok, emiatt számomra jó egy ölelés (de más srác ne ölelgessen, az nem segít).
2022. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok ő fiú, sokminden miatt haragszik rám. Leírni is rossz de olyanokat írt hogy lezárta velem a dolgokat stb. De látom hogy szenved a dolgok miatt. Azért gondoltam az ölelésre mert mikor én dühös voltam rá akkor, átölelt, és hatásos volt.
2022. júl. 17. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem így működik.

Ha pl. valakit gyűlölök, akkor hiába próbálgat ölelni, tök mindegy, milyen csillagjegy vagy anyajegy vagy buszjegy.

Ha meg valakitől várom azt az ölelést, akkor megint csak mindegy, hogy mozijegy vagy repülőjegy.

2022. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem..
2022. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!