Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van valakinek olyan a családjá...

Van valakinek olyan a családjában akinél 1 háztartásban él 1 rák és 1 nyilas csillagjegyű személy? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 18:43
 1/5 anonim válasza:
én rák vagyok, édesanyám nyilas... sokat kiabál velem, mert gyűlölöm a házimunkát, de egyébként jól kijövünk... ha éppen nem történt semmi "felháborító" a munkahelyén, még kedves is szokott lenni... :S
2011. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nyilas vagyok nővérem skorpió és jól kijövünk. Viszont a Rákokkal háztartáson kívül is martuk egymást, szóval nem akarom megtapasztalni
2011. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia tapasztalatból írom felejtős ezt a kapcsolatot nagyon erőltetni.

Mások a rezgések a két személy között főleg a temperamentum!

Mivel alapjaiban kellene megváltoznia a két embernek (egy teljesen mindegy milyen jellegű kapcsolatban) ahhoz hogy jól ki tudjanak jönni, és pont ezért esélytelen max. ideig óráig tolerálnak a felek a kölcsönös tisztelet illetve a köztük lévő szeretet miatt.

Anyukám Rák és én Nyilas vagyok.

A rák vizes jegy a nyilas tűzes alapjaiban kioltják egymást.

Nem kell rosszra gondolni a pároddal, családtagoddal, ill. bárki mással kapcsolatban aki a másik jegy tulajdonosa nem direkt bánt meg, vagy nem ért meg, vagy nem esik neki jól amit te kitalálsz, csinálsz, akarsz, csak épp ami az egyikőtöknek örömöt, az másiknak bánatot okozhat! Ennyire más a két jegy!

2011. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rák vagyok (aszcendensem is rák) és hosszú évek óta nagyon boldog a kapcsolatunk nyilas feleségemmel. Pedig ő eleinte tartott attól, hogy ez nem így lesz, mert neki az édesanyja is rák, és vele nem volt a legjobb kapcsolata. Túl sokat dirigált neki. Talán ez az alá-fölérendeltségi viszony okozhatott gondot.


A mi kapcsolatunkban nincs ilyen, egyenrangú félnek tekintjük a másikat. Néha veszekszünk apróságokon, de ki nem? Nagyon jó ilyenkor kibékülni vele.


Amit még megemlítenék, hogy bak, halak és skorpió lánnyal volt még kapcsolatom a régi időkben. Velük illene passzolnom, horoszkóp szerint, de mégsem működött, nem jöttem ki velük.

Nem kell annyira komolyan venni a jóslatokat!

2011. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám Rák,én Nyilas,jól kijövünk nagyon is,barátnőként szoktunk elbeszélgetni,csak arra kell vigyázzak,hogy ne legyek túl szókimondó,mert a Rák érzékeny jegy.
2012. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!