Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért jó párositás a Mérleg...

Miért jó párositás a Mérleg és az Oroszlán, amikor az egyik békés, a másik veszekedős tipus ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Mert az egyik nem tud mérlegelni, a másik meg királynak hiszi magát.

Amúgy gondolom azért jó páros, hogy ne unatkozzanak. Amíg az egyiknek a viszálykodáson jár az esze, addig a másik próbálja azt békíteni.

2022. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sose volt mérleg pasim,akkor olyat kell keresnem?
2022. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azért nem feltétlen van így, halakként teljesen békés vagyok, viszont néhány témában határozott vagyok ezért bárki aki hajlamos rá azzal veszekedés lesz, ennek ellenére békés emberekkel képes vagyok toxik kapcsolatba kerülni, nem ezen múlik.
2022. júl. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Oroszlán vagyok és környezetem szerint árad belőlem a nyugalom, sőt hozzám jönnek,ha fel vannak zaklatva,hogy megnyugtassam őket.

Mérleg eddig csak egy haverom volt,aki elég érdekes, manipuláló, negédeskedő és hisztis volt.Nem kedveltem.

Volt viszont Skorpió párom, vele nagyon jó időszakom volt,nagyon szerettem őt,évekig éltem vele.

Őt egy Vízöntő csábította el,most pedig egy Mérleggel él két éve és nagyon jól megvannak,szeretik egymást.Pedig a Mérleg dupla annyi idős,mint ő.

2022. júl. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!