Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire makacs egy oroszlán...

Mennyire makacs egy oroszlán jegyű férfi? Mennyire kezelhető nehezen a természete?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Makacs, de ha kellő mértékben csodálod, akkor kezelhető 😉
2022. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oroszlán az állatok királya.


Első jól írta, ha érzi a rajongást, csodálatot stb. akkor hajlandó normálisan viselkedni. De amint nem az van amit ő eltervezett, akkor hisztizik, mindent bevet, hogy akarata érvényesüljön.

2022. júl. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Tényleg csak és kizárólag "az van", amit Őfelsége eltervezett.


Egyszerűen nem bírtam együttműködni egy ilyen férfi baráttal.


Nekem már nem is lehetett más elképzelésem, mindenféle "címkéket" kezdett rám ragasztani ilyen esetekben...

2022. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3#

Igen a barátainál ezt én is észreveszem😅


Velem szerencsére nem így viselkedik, de néha napján vannak beszólásai. Amit ahogy kimond igazából szerintem megbán. Nem hisztizek be miatta, de észreveszi hogy 2 lépést teszek hátra. Utána folyamatosan a kedvemben jár és bókol. Már párszor mondtam neki hogy nem szeretem ha így beszél, de akkor ez a természetéhez tartozik. Akkor ezeket elengedem.

2022. júl. 24. 18:00
 5/8 anonim válasza:
Attila felnyogott és a kis tincsei a baj hogy terdeltel mert a végén mindent visz az
2022. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ettől függ.
2022. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sokat gondolkodtam ezen, mert ismerkedtem nem régen egy oroszlán jegyű fèrfivel. Tènyleg rà lehet erre mindent fogni? Mèg a nem tisztességes viselkedèst is, pl.? Tőlem nem kapta meg a rajongàst, mert először èn is elvàrtam volna ezeket, nőként, de nem igazán ment ez neki...
2022. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En oroszlan no vagyok de a fel csaladom oroszlan es eleg makacsok marmint avfergiak de jol kijovok veluk
2022. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!