Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Régi házgyári panel fürdőszobá...

Régi házgyári panel fürdőszobában, a kád előtti zománcozott fémlemezt szeretném kicserélni. /rozsdás, lepattogzott/ Könnyen kezelhető, természetes anyagot szeretnék, és valami vidám színt. (nem fontos a fehér) Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Műgyanta alapú ragasztóval ragassz rá csempét, vagy tapétázd le öntapadós tapétával.
2016. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:

Köszönöm az ötletet -talán pontatlanul fogalmaztam- de éppen azt a két zománcozott fémlemezt szeretném kidobni.

Valami olyan anyagot keresek, nem fém, puha felület és főleg ami átengedi a meleget.

2016. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Az akril kádakhoz szintén akril takarót kínálnak. Próbálj a méretek szerint választani és hozzáidomítani.
2016. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Puha? Azt hogy érted?
2016. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsőként nekem a rácsozás jutott eszembe. Apácarácsozással nagyon szépen el lehetne takarni és akkor a meleg sem lesz lefogva. Mellesleg a mosdó alját is be lehet rácsozni és akkor az sem látszana.
2016. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a rácsozás jutott eszembe. Apácarácsozással nagyon szépen el lehetne takarni és akkor a meleg sem lesz lefogva. Mellesleg a mosdó alját is be lehet rácsozni és akkor az sem látszana.
2016. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:

Bután fogalmaztam, a zománcozott lemeztől minden csak puhább lehet :D (azt akartam jelezni, hogy ne legyen merev, rideg)

Az apácarács jópofa ötletnek tűnik, vagy pl az jutott eszembe, hogy milyen lehetne az a vékony szálakból álló bambusznád roló, amit ablakokra szoktak tenni?

2016. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!