Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudom inaktiválni a...

Hogyan tudom inaktiválni a Marsomat?

Figyelt kérdés

Hozzáértők írjanak, vagy akiket minimum érdekel az asztrológia!


A szűz jegyben van a Marsom, a 7. házban, ami úgy jelenik meg, hogy bármiylen ember, szülő, barát, családtag, szomszéd, kolléga, sima járókelő az úton, MINDENKI kritizál, és semmi nem jó, mindenbe belekötnek.

Próbáltam azt, hogy kiélem, sját magam is jobban figyelek részletekre, analizálok, persze saját magam tönkrementem bele és ugyanúgy mások se hagytak ki egyetlen alkalmat hogy valamibe belekössenek.

Próbáltam azt, hogy akkor én is jobban elnéző vagyok másokkal (eleve az vagyok, inkább magammal vagyok szigorú), és jobban elnéző vagyok magammal szemben is, nem javítok ki mindent nem akarok tökéletes lenni. Ugyanúgy mindenki megtalál, és b@sztat.

Hogy kapcsolhatom ki ezt? Még mielőtt teljesen leépítenek és tönkre megyek?

Vagy nekem akkor ez jutott és viseljem el, hogy mentálisan és érzelmileg darabokra tépnek?


2022. júl. 27. 15:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni, de ez mentális probléma is lehet. De tudom, itt erről nem lehet beszélni.


Amúgy, arra gondoltál már, hogy nem véletlenül kaptad a dolgot? (Ha egyáltalán igaz, hogy a horoszkópod ilyen.) Mi van, ha ez az életfeladatod? Ezzel megbirkózni, túllépni rajta?

2022. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Erről nem a Mars tehet. Keress egy pszihiátert.
2022. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Az mentális probléma hogy más engem csesztet? Nem képzelem be hogy belémkötnek, nem gondolom hogy bántani akarnak, nincs üldözési mániám (bár ezek után már...😂).

Csak szimplán olyan embereket vonzok be, akiknek a tökéletes is kevés, maguknak is, es tőlem is ezt várják el. Míg én próbálok nagyvonalú lenni (mert volt mar hogy elvesztem a részletekben és ott megtanultam a leckét, hogy soha többet, mert saját magam emésztem fel), a masik fél meg a szőrszálhasogató, és CSAK ÚGY JÓ, ahogy ő gondolja egy miniatűr hülyeség miatt addig csesztet amíg sírba nem visz.

Maximum ez az OKA hogyha bármi is kialakulna ami ezek után tényleg nem meglepő.

Gondoltam arra hogy nem véletlenül kaptam ezért kezdtem magamon, és ezért próbáltam kísérletezni a kiéléssel vagy ennek a szabályozásával magamban, és semmi nem változott.

Életfeladat? Elég sok olyan életfeladat van, amit nem értek hogy egyáltalán honnan jöhet mint életfeladat, mert az égegyadta világon semmit nem szolgál, csak feleslegesen szenvedtet.

2022. júl. 27. 16:37
 4/25 A kérdező kommentje:

Olyan is tud írni, aki otthon van az asztrológiában és érti az analógiákat?

(7-es ház: külvilág, kapcsolatok, "mások", projekciók, szűz: analízis, elemzés, újra és újrarendezés a lehető legjobban, Mars - aktivitás asszertivitás, esetleg durvaság)

2022. júl. 27. 16:53
 5/25 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja hogy mentális problémám van árulja már el, hogy szerinte mi?
2022. júl. 27. 16:55
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Keress fel egy pszichiátert. Nem a képletesen lèvő Marsod miatt van.
2022. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Bálvány ***** válasza:
Kéne egy képlet. Miért nem linkelsz egyet?
2022. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Aki nem tudja megindololni, hogy mi az, ami ebben patológiás folyamatra ad gyanút, azt nem fogom komolyan venni.
2022. júl. 27. 17:43
 9/25 anonim ***** válasza:

8: szóval te most lényegében ingyenes, online, no face diagnózist vársz bárkitől? Hát na ne nevettess már! Még a horoszkópodat és annak értelmezését is pénzért csinálják, nemhogy orvosi diagnózisokat!


Plusz ha valaki megpróbálná általánosságban elmagyarázni neked, hogy ebből a szövegből miért tűnik úgy, hogy elkellene beszélgetned valakivel, akkor is csak arra használnád a választ, hogy kötözködj.

2022. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#9 Nem diagnózist kértem, hanem annak az okát, amiért szerinted pszichiátriára kéne mennem.

Csak találtál olyat a kérdésemben/leírásomban, ami miatt ezt írtad válasznak! Erre lennék kíváncsi, hogy mi volt ez, nem pedig diagnózisra.

Azt el tudtad dönteni, hogy van-e mentális problémám vagy nincs, van-e szükségem szakmai segítségre vagy nincs, viszont amikor megkérnélek hogy fejtsd ki bővebben, miért gondolod, szerinted mi ad erre okot, akkor neked áll följebb. Már félig diagnosztizáltál, hiszed azt észrevetted, hogy szerinted szükségem van erre! Azért ne haragudj (és ez nem csak neked szól, mert többen írtak ilyet), de másnak a mentális egészsége nem vicc és nem játék, és amikor 3-an írnak ilyet válaszba, és a kérdező egészségéről van szó, amiért saját maga felel, akkor ne lepődj meg, ha ilyenről visszakérdez. Ha erre nem vagy felkészülve, és nem tudod az álláspontodat megvédeni, akkor ne válaszolj!

2022. júl. 27. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!