Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudom inaktiválni a...

Hogyan tudom inaktiválni a Marsomat?

Figyelt kérdés

Hozzáértők írjanak, vagy akiket minimum érdekel az asztrológia!


A szűz jegyben van a Marsom, a 7. házban, ami úgy jelenik meg, hogy bármiylen ember, szülő, barát, családtag, szomszéd, kolléga, sima járókelő az úton, MINDENKI kritizál, és semmi nem jó, mindenbe belekötnek.

Próbáltam azt, hogy kiélem, sját magam is jobban figyelek részletekre, analizálok, persze saját magam tönkrementem bele és ugyanúgy mások se hagytak ki egyetlen alkalmat hogy valamibe belekössenek.

Próbáltam azt, hogy akkor én is jobban elnéző vagyok másokkal (eleve az vagyok, inkább magammal vagyok szigorú), és jobban elnéző vagyok magammal szemben is, nem javítok ki mindent nem akarok tökéletes lenni. Ugyanúgy mindenki megtalál, és b@sztat.

Hogy kapcsolhatom ki ezt? Még mielőtt teljesen leépítenek és tönkre megyek?

Vagy nekem akkor ez jutott és viseljem el, hogy mentálisan és érzelmileg darabokra tépnek?


2022. júl. 27. 15:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Senki sem írta, hogy pszichiátriára kell menned. De ha már ez feljött benned. Talán nem véletlen.


"Ha erre nem vagy felkészülve, és nem tudod az álláspontodat megvédeni, akkor ne válaszolj!"

Ez meg tipikusan másokra kivetítés. Vagyis te nem vagy felkészülve válaszokra.

2022. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Részemről ezt befejeztem.

Azt látsz bele amit szeretnél.

2022. júl. 27. 20:00
 13/25 anonim ***** válasza:
Felőlem.
2022. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szia, ismerős, nekem is hasonló állásom van csak épp a Rákban van a hetedik házban (igazából hatodikba esik, de olyan, mintha már a hetedikben lenne).

Nálam az szokott lenni, hogy ha konfliktus van valakivel, akkor az illető elbújik, nem vállalja fel, nem néz a szemembe, hazudik összevissza, és manipulál. Soha senki nem hajlandó felvállalni a konfliktust velem szemben. Mikor odamegyek h akkor beszéljük meg, egyszerűen nem lehet, mert elmenekülnek. Ha már ott tartunk, hogy bombázni kezdem őket, hogy valami választ kicsikarjak belőlük, akkor méginkább bezárják az ajtót előlem. Nem lehet konfliktust megbeszélni velük és kb nekem kéne elnyomni magam.

A másik eset az amikor rejtetten egyáltalán nem egyenes módon elkezdenek támadni, amit ugye elsőre nehéz észrevenni és ilyenkor kb engem néznek hülyének, hisz az illető mindenki szemében jóságos angyal, ők csak jót akartak, és ők maguk is letolják ezt a szöveget: "Én mennyit segítettem neked, ez a hála?" és társai.

2022. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#14

Hú, amit az utolsó bekezdésedben írtál ott eléggé előjön a rák jegy jellege. Anyukámnak van a Mars a rákban, csak másik házban, és tapasztaltam tőle hasonlót.

A konfliktuskerülés úgy tudom inkább mérlegre jellemző, de vegülis a 7-es ház a mérleggel analóg, szóval teljesen érthető.

Köszi!

2022. júl. 27. 21:25
 16/25 anonim ***** válasza:

Alig 5 perc alatt nelullázva a 15-ös válaszom. Azt a p*cs*. Durván nyomod.


Mellesleg Kérdező! Ha a 16-os válaszod ilyen flottul nyomod az asztró szöveget, akkor miért kértél itt hozzáértőktől tanácsot?

2022. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. A Rák az meghátrál, tehát az se fog kiállni eléd és még manipulál is. Nekem a hatosba esik (de lehet nem pontos), viszont tényleg ilyennek érzem a külvilágot. Képtelenség konfliktust megbeszélni, akárhányszor próbálom, nem lehet. Én magam nem vagyok ilyen h behúzódik ha konfliktus jön. Én ezt tényleg külvilágban érzem. Te is így vagy a Marsoddal h azt érzed h nem te vagy olyan, hanem az emberek és ahogy hozzád állnak úgy éled meg?
2022. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szóval megy itt a diskurálás önmagával :D Befsl b+
2022. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Én inkább úgy mondanám befelé élem meg, vagy máshol élem meg az analizálást, nem úgy ahogy kívülről kapom. Mivel tudom milyen kívülről kapni direkt tudatosan figyelek rá, hogy ugyanezt másnak ne adjam vissza.
2022. júl. 27. 21:46
 20/25 anonim ***** válasza:

Halak az aszcendensed?

Merkúr hol áll?

2022. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!