Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nő jellemzése?

Ikrek nő jellemzése?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 21:34
 1/10 anonim válasza:
92%

hát én az vagyok, és ami jellemző is 95 %-ban rám...:)


Mindig együttérzéssel meghallgatja a másikat és érdeklődik embertársai gondjai iránt s szükség esetén szívesen segít. Barátságos, mindenre megoldást akar találni, szívesen ad tanácsot, csakhogy mindenki elégedett legyen. Barátaiért bármilyen áldozatra képes. Sosem feledkezik meg szerettei évfordulójáról, szeret meglepetést szerezni. Bár önmagában folyton nyugtalan és nem mindenkit kedvel, azt szeretné, hogy őt mindenki szeresse. Közeli barátaival nyílt, de eléggé csapodár, mert soha senki sem képes birtokolni őt. Az Ikrek nő sosem lesz valaki beosztottja. Sokoldalúsága és összpontosító ereje révén gyakran két-három dolgot is végez egyszerre. Ez vonatkozik a szerelemre, a gondolataira is. Mindig saját reflexeire támaszkodik és képes gyors döntéseket hozni. Csakhogy bármennyire is érdekes lenne, semmit sem képes befejezni. Persze, ismeri saját gyengéjét, szeretné is kijavítani, de amint meglát valami újat, máris elveszti megfontoltságát és az új felfedezésért lelkesedik. De idővel azt is megunja és megint újabb ás újabb dolgok, érdekesebb feladatok vonzzák, anélkül, hogy az előzőt bevégezné. Ezért sok veszteség érheti. Az Ikrek nő hol vidám, hol szomorú, örökös elégedetlen.


Az Ikrek nő érzelmi élete


Az Ikrek szülötte a tökéletes nő. A párkapcsolatban előforduló vitákból mindig győztesként kerül ki, mely épp nőiességének köszönhető. Ha netán félrelép, sosem érhető tetten. Ilyen asszonnyal élni nem könnyű, sőt fárasztó, de ugyanakkor elragadó ez a lángoló nőiesség. Az Ikrek nő egyszerű és közvetlen, nem sokat lelkizik. Mindig a kedve szerint cselekszik, nem szereti, ha sürgetik. Valódi univerzuma a romantikus szerelem. A párkapcsolatban általában ő a kezdeményező, nagyon kíváncsi és lelkesedő, aki sosem restelkedik a magatartása miatt.

2010. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon hasonlít a testvérére. Ha egypetéjű.
2010. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Az én személyes tapasztalatom ikrek nőkről és férfiakról:

rettentően felszínesek, jópofiskodók, csacsogó-fecsegők, nem képesek mély érzéseket megélni, és elmélyülni a dolgokban. Minimum két arcuk van, egyszer ezt mondja, máskor azt, a szemedbe azt mondja, hogy bír téged, a hátad mögött meg kibeszél.

Persze egy csomó minden befolyásol, ki milyen lesz, de eddig az összes ikrek ismerősömben megvolt: jópofiskodás, felszínesség, kétszínűség.

2010. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Teljesen egyetértek az utolsó válaszoló jellemzésével. Ismerek én is egy-két ikrek jegyű embert, nőt is férfit is, mind felszínes, képmutató, stb. Kivéve egy férfit, ő egy fordított ikrek, teljesen az ellentétje a többi embernek.
2010. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
ketten van, így jobb az ágyban
2010. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak köszönöm. :) teljesen igaz rám amit leírtál. :D


08:35 és 08:46-nak pedig üzenem, hogy van kivétel. :)

2010. szept. 23. 11:13
 7/10 anonim ***** válasza:
de akkor meg nincs jellemzés se..:)
2010. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Az egyik jellemzés ezt írja a másik azt. Baromság az egész. Tudom, hogy van kivétel, hisz irtam is, hogy nekem van egy ikrek jegyű barátom, aki teljesen, az általam megismert ikrek jegyűek ellentetje. Ezért is nem hiszek benne. De volt barátom, az angol tanárom, több osztály- és évfolyamtársam is kettős természetű volt.
2010. szept. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Rám is lehetne mondani , hogy felszínes vagyok stb.

Pedig nem,csak ha valami vagy valaki nem érdekel akkor nem foglalkozom vele.Ezen szoktak egyesek megsértődni és egyből jön, hogy kétszínű,képmutató.

Egyszerűen,ha nem köt le valaki, akkor otthagyom, minek hallgassam vagy bájologjak vele.

Ikrek nő/29

2010. szept. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

kedves szeptember 22. 22:22 ! :D

teljesen igaz !!!! :D

énis ikrek vagyok és ezek nagyon jellemzőek rám!

főleg,hogy érdekelnem embertársaim problémái :D (pszichologus akarok lenni :P )

2010. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!