Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfiak milyenek a szerelm...

Bak férfiak milyenek a szerelmi kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
22 srác az illető.
2022. aug. 23. 04:30
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Két Bak férfit ismertem, mindkettő elvált volt.

Egyiknek három válása volt, másiknak kettő.A három válásos férfi utolsó felesége szomszédom volt.Röviden annyit mondott a válás után,hogy nem hitte volna valakiről, hogy még a házaséletet is betervezi a határidőnaplóban és ugyanolyan mozzanatokkal.

A két válásos pedig unitesóm, akinek a pénz az istene, bankban is dolgozik,annak a megszállottja. Szerintem a két neje is csak biodíszletnek kellett neki.Saját magát szereti,ez lejön róla,okoskodós és nagyképű.Egyébként egyetemet végzett férfi létére elég buta és olvasatlan.

2022. aug. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Mondhatom akkor úgy, hogyha bakkal jössz össze, akkor baklövést csinálsz? 😂
2022. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretnek dolgozni.
2022. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A férjem bak, célratörő nagy hangsúlyt fektet a pénzre vannak céljai tervei persze minden ütemterv szerint. Beosztva, nem szórja a pénzt , családcentrikus szereti a gyerekeket nagy családot szeretne.


Érzelmileg elég hidegnek tűnhet nem egy hős szerelmes típus sokszor tud bántó lenni de inkább tetteiből látszik mit érez . Hajlamos hogy az anyagi biztonság megteremtésével fejezi ki azt hogy fontos vagy számára.


Az érzéseirol nem beszél magába tartja.

2022. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Az en ismerettsegi koromben is megfordult par bak napjegyu, mind kivetel nelkul nagyon anyagias volt, annak ellenere hogy sok esetben az alapveto szamara statusz szimbolum (auto haz stb) mereteben vagy minosegeben draganak szamitott szarrago volt mind, 2 forintert is…

Nem tudnak elengedni dolgokat, valamit kitalaltak attol ha atombombat is dobtal le ra se tantorithattad el (ennek a tulajdonsagnak szerintem van jo es rossz oldala is)

Anyagilag vagy olyan bakokat akik a fentebb felsoroltajebyyarant jellemzo, de megis teli vannak adosaggal, ilyen tekintetben linkek, ugyeskednek hol tobb van nekik hol kevesebb.

Egyik sem akiket ismertem volt a huseg mintaszobra meg sima tarsas kapcsolatnal sem nem hogy hazassagban😃.

Szeretik a noket, az elvezeteket ( de csak addig amig mastol van a ravalo) de a penzt annal jobban.

Csaladcentrikusak, szerintem jo humoruk van, de engem kiidegelnek, nem tudnek veluk egyutt elni.


Szerintem foldjegyek kozul messze menokig jobb a bika jegy - magambol kiindulva.


Amit pedig az eletben latok, ha nem egyedul van egy bak akkor vagy egy merleggel, halakkal, vagy szuzzel el hosszutavu kapcsolatot. Tapasztalataim szerint rajuk ra is ver egyfajta keret mert egyebkent nehezukre esik egy vonalat eltalalni, vagy hajlamosabbak kicsuszni belole, a bak pedig segit nekik ebben (bar a merleg tarsasagkedvelo a bakkal egyutt elonyukre valhat az, ha eljarogatnak kapcsolatepites szempontjabol ami a baknak igazan szimpatikus lehet.) a szuz meg egyebkent is kedveli a fekete-feher dolgokat.


Egy rakocska sok nehez jeggyel ☺️

2022. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó én vagyok akinek bak férje van és valóban szűz napjegyem van. :) Amúgy annyit még.. a napjegy kevés azért arra hogy megállapítsuk ki mennyire hozzá a jegy sajátosságait.
2022. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Testvérem bak és kiegyensúlyozott kapcsolata van.
2022. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keresztapám bak. Végtelen rosszindulatú, anyagias, irigy, bolond ember.
2022. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Munkamániás és nem igazán vagy nagyon lassan fejezi ki az érzelmeit, ezért türelmesnek kell lenni vele. Viszont hűséges és kitartó. Mármint önmagában a Bak, de egy embert nem csak a Napja jellemez, az érzelmeket pl. inkább a Hold, párkapcsolatban meg a Mars...
2022. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!