Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Autistáknál milyen állások...

Autistáknál milyen állások valószínűek?

Figyelt kérdés
Milyen állások hajlamosítanak autizmusra? Melyik bolygó felelős érte, milyen fényszögekkel, házhelyzetekkel?

2022. szept. 3. 22:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Autista senki nem a munkájától, vagy a szülei munkájától lesz. Nem befolyásolja egyik felsorolt tétel sem.
2022. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%

Az autisták jók a szűk fókuszt igénylő, koncentrált munkára, ami kevés szociális interakcióval jár, ezért például a kódolás, programozás jól fekszik nekik. (Kivéve, amikor nem.)

Semmilyen bolygó nem felelős érte.

2022. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a kérdező itt nem a munkát értette az "állás" alatt. Hanem hogy milyen bolygóállás lehet felelős az autizmus kialakulásában.
2022. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen a hármas jól mondja
2022. szept. 4. 00:46
 5/26 vantel ***** válasza:
74%

Némi befolyást gyakorolhat a gravitációs terek vagy micsodák.

Kukorica morzsolás.

A nap az égen állásakkor nappal van, akkor kell szabadtéri munkát végezni ,mert jól látsz,nem kell mesterséges fény.

A hold fent állásánál is egész jól lehet látni,de aprólékos munkához kevés.

2022. szept. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

Ez megint csak hülyeség, az asztrológiának semmi alapja sincs.

Másrészt ugyan több autistát ismerek, de egy májusban született, egy márciusban, egy júniusban, egy decemberben - szóval öket egy kalap alá venni nehéz lenne.

2022. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát jólvan, majd kiírom legközelebb másképp fogalmazva mert így csak hülye válaszok jönnek. 3-ason kívül mindenkit lepontoztam
2022. szept. 4. 09:22
 8/26 Bálvány ***** válasza:
38%

Az autizmus születési rendellenesség, szellemi probléma mely már a fogantatásnál, terhességnél eldől.

Mentálisan beteg emberek születési képletében asztrológusok nem keresnek összefüggéseket.

Születési képletben vizsgálódni tehát értelmetlen.

Talán ha ismert a fogantatás ideje, ott látni valamit.

2022. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

"Szerintem a kérdező itt nem a munkát értette az "állás" alatt. Hanem hogy milyen bolygóállás lehet felelős az autizmus kialakulásában."


Ó, fck me. Sajnos nem beszélek idiótául, ezért véletlenül félig értelmes kérdésként értelmeztem a felvetést.

2022. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
25%

Ikrek, Halak, Nyilas, Föld jegyű hold aspektusokkal

Halak/Nyilas merkúr

Ikrek, Halak chiron/lilith

Az ikrek hold inkább tanulásban akadályozottakra jellemző, a földjegyű holdak inkább aspergerre. Ezeket egy külföldi ezotériás csoportban olvastam, ahol többezer beteg chartjából állítottak összesítést.

2022. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!