Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Autistáknak is működik az...

Autistáknak is működik az asztrális kivetülés?

Figyelt kérdés
én születésem óta autizmussal küzdök és nyugtatót is szedek és nem tudom hogy így működik e vagy sem
2020. máj. 22. 15:43
 1/6 anonim válasza:
74%
Az mi?
2020. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
Nagy valószínűséggel fog, ez általában nem befolyásol, viszont ne ess kétségbe, ha elsőre nem sikerül, nagyon sokaknak több időbe telik, mire ráéreznek. Mindenekelőtt olvass utána, tájékozódj, mert ha nyugtatót szedsz, akkor semmiképp sem szeretnél egy esetleges próba alkalmával pánikolni, és kárt tenni magadban. Sok sikert, remélem segítettem :)
2020. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 köszi a választ, utána nézek :3
2020. máj. 22. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
persze, meg a vingárdium leviószáá is.
2020. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
50%
Kérlek, ha nem tudsz normálisan hozzászólni egy témához, akkor ne írj alá. Mi is tiszteletben tartjuk azt, amiben te hiszel, te is tedd ugyanezt. Plusz ha már itt tartunk, erre a jelenségre van tudományos magyarázat is, sőt, továbbviszem, mindenkinek volt már ezzel tapasztalata, csak lehet más nem így hívja.
2020. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az autizmus nem befolyásolja, de én abban nem lennék biztos, hogy a nyugtató sem. Nem feltétlenül, de lehetséges, hogy az valamit bezavar.
2020. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!