Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azt mondta, nemsokára meg...

Azt mondta, nemsokára meg fogok halni, ki mond el ilyet?

Figyelt kérdés
Egy ilyen csillagokban olvasó bácsinál voltam, kb 2 éve. A tegnap szembe jött velem és azt mondta,hogy meg fogok halni, meg fognak ölni, és azt is elmondta hogy ki. Én nem tudom mit kezdek ezzel az információval. A bácsi nagyon fura alak, az unokája a barátnőm volt, de nagyon sok sz*rba belekevertek, és annyi cirkusz volt körülöttük. Nem tudom hogy megijeszteni akar, vagy miért csinálta ezt!

2022. szept. 4. 08:08
 1/10 anonim válasza:
100%
Lehet ő akar kinyírni.
2022. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a csillagokban olvasta, hogy Jenőke jövő kedden meg akar ölni. Persze. De a lottóötöst sehogy nem tudja összehozni, ezért szipolyozza a balekokat.


Hagyd a fenébe! Vedd észre, hogy áldozatnak tekint, és úgy is bánik veled. Távolodj el tőlük, fejben és a valóságban is.

2022. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Seenki nem mond ilyet horoszkóp alapján. Ha ki is lehetne olvasni akkor se mondhatná el.

Ez viszont fenyegetés volt

2022. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bálvány ***** válasza:
100%
Írd be a születési adataidat, vagy linkelj képletet aztán ránézünk. Így gyorsan megnyugodhatsz, vagy elfogadhatod a sorsod.
2022. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom több halálpont is van egy képletben, nem 100%, hogy ekkor és ekkor fog bejönni.
2022. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, haragszik rád valamiért, rád akart ijeszteni. Lehet nem is 💯-as már az öreg. Igazi jósok, ilyet nem szoktak mondani, ez alap. Nyugi, ez csak egy kókler.
2022. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudatlannak tart, ezért felvilágosítani akar, hogy ne is gondoljad, hogy örök életű leszel.
2022. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, csak rád akar ijjeszteni.

Egy képletből nagyon nehéz biztonságosan megitélni a halált - Életed során több olyan alkalom is van ahol kiolvasható a halál, de nyílván túlélik az emberek, és nem következik be. Maximum lesz egy nehéz időszakod és ennyi, már amennyiben igazat mondott. Másik részről nem etikus egy képlet elemzése után azt mondani hogy "ebben a hónapban meg fogsz halni", mert nagy a tévedés valószínüsége, és feleslegesen szaratják be a klienseket. Általában annyit mondanak hogy "Legyél körültekintő ebben a hónapban", vagy egyéb tanács. Nem kell a frászt hozni a másikra, feleslegesen.

De szerintem csak rád akart ijjeszteni, és nem volt igaz amit mondott.

2022. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bálvány ***** válasza:
Ha a bácsika a szüetési képletből jövendölt, akkor a 8. ház elemzésére támaszkodhatott. Mars, Plútó van talán a 8. házadban? Most kap tranzitokat, nehéz fényszögekkel? Ez viszonylag gyorsan kideríthető.
2022. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 after stroke ***** válasza:
Kérdezd meg a bácsikát, nem vagytok-e rokonok, mert nagyon hasonlít az apád fäszára...
2022. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!