Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudna-e segiteni valaki?! Van...

Nina Simone kérdése:

Tudna-e segiteni valaki?! Van e értelme v mondanivaloja az álmomnak. Azt álmodtam h Mohamed profétával beszélgetek aki a beszélgetés végén azt mondta h Ő hamarosan megfog halni. Majd nemsokára láttam a halott testét. Lehet ennek értelme?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
szenrintem csak az agyad dobált össze mindenféle furcsaságot
2016. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Titusztitusz ***** válasza:
Önmagában nézve a dolgot, szerintem nincs értelme ennek az álmodnak, de szélesebb perspektívábol nézve utalhat arra, hogy tudatosan, avagy tudat alatt érdekelnek vallási kérdések, eszmék, avagy konkrétan az iszlám vallás...
2016. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Inkviziciós detektív ***** válasza:
79%
Annyi igazsagalapja van az almodnak, hogy a Mohamed altal alapitott vallas halottkultuszon alapszik. Nekem az iszlamrol nem a beke jut az eszembe, hanem a halal. Mohamed nem bekeben nyugszik ahogy allitjak, hanem a halal fajdalmait szenvedi orokre.
2016. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én az álmokhoz jelentést szoktam társítani. Szerintem érdekes ez az álom, valamilyen jelentése biztosan van ha engem kérdezel.

Én nem utasítom el egyik vallást sem, mert szerintem igazából mindegyik elég érdekes.

2020. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!