Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudna segíteni a születési...

Tudna segíteni a születési képletem értelmezésében valaki?

Figyelt kérdés

Születési idő: 1998.12.23 16:00

Születési hely: Vác, Magyarország


2022. szept. 6. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:
2022. szept. 6. 15:44
 2/5 Bálvány ***** válasza:

"Szó bennszakad, hang fennakad, Lehellet megszegik."

Tavaly volt az a Botrány Szilágyi Lilliána úszónő és apja között. Szegény kislányt otthon terrorizálta az apja és gyermekkora néma kussban telt, majd a tavalyi évben telekiabálta a sajtót fájdalmával.

Akkortájt valaki magyarázgatta a képletét és én csak azt láttam, hogy nála a Merkúr tág együttállásban volt a Plútóval.

Elfojtott néma csönd aztán a tombolás.

Itt viszont nagyon szoros Plútó-Merkúr együttállásról beszélhetünk a 6. házban. Hogy nyilvánul meg ez nálad meg a munka világában? Kihasználod, igába fogod vagy elszenveded?

Mentális egészségedre vigyázz!

--------------------

A 16:00 pontos, vagy csak anyu besaccolta?

2022. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontos a 16:00, a kiskönyvemben is ez van.
2022. szept. 6. 20:56
 4/5 Bálvány ***** válasza:
100%

Aszcendensed a Rákban van ez ad egy alap, humán hozzáállást a dolgokhoz.

A születési uralkodó bolygó a 9-es házban, melyet az erős, kipattintott Uránusz ura kormányoz.

Ez egy nagyon szabad szellemű, forradalmi életfilozófiát mutat. Ilyen irányú tanulmányok, külföldi barangolások igencsak szóba jöhetnek.


Napod a Bakban, melynek orbisza eléri a 7. házcsúcsot.

Fontos számodra a más emberekkel való következetes, céltudatos kapcsolatépítés. Tudatos építgető vagy.

A Vénusz is itt tanyázik, tehát a szerelemet is feláldozod ennek oltárán. A rossz nyelvek 'aranyásónak' neveznének, de én nem ítélkezek.


Az 5. házban lévő Mars a Mérlegben csúnyán áll. Elvárnád szerelmedtől ( és környezetedtől), hogy nap mint nap szemedbe mondják :

"szeretünk, érékes vagy". Na most hogyan áll ez össze azzal, hogy érdekkapcsolatokat szövögetsz? Sajnos ezt magadban sem tudod tisztázni.


Ahogy Ganxta Zolee énekli:

"De nem jöhet be mindig az összes húzás, Ezért kell neked a kib*szott szúrás."


Hiába az igyekezet, nagyon ködös, hogy mennyi lóvé (néha adósság?) jön neked be ezekből a kimunkált kapcsolatokból.

A Neptun a Vízöntőben ezt mutatja. A hagyomány szerint a halálod körülményei is tisztázatlanok lehetnek.


Mert bizony a Szati támadja ezt a Neptunt a 11-ből és egy kiherélt Koson ül. Bátorság, kezdeményezőkészség nincs benned.

Barátaiddal való kapcsolataidat, álmok valóra váltását ez jellemzi. Álmaid, vágyaid csak későn valósulnak meg, ha egyáltalán.....


Mindig az írják nekem, hogy lehúzok mindenkit, csak negatív dolgokat írok. Rakjuk hát a végére a jót.

Karrier, célok megvalósítása terén kedvező a helyzet. A Feralis Jupiter ígéretes a Halakban. Kétségben és bizonytalanságban, de a siker ígéretével.

Pl.: Egy jogi, tanári, ügyvédi pályán kiteljesedhetsz.

A karrier megvalósításában a 6-os (munka, szolgálat) házra támaszkodhatsz. Magyarul munkát fektetsz bele. Működhet a dolog.

A nagy kérdésem, hogyan kapcsolódhat ide a #2-es válaszban leírt furcsa állásod? Végletek és átalakulás a kommunikáció (mozgás?) terén.


Na jó fej voltam és válaszoltam neked. Most köszönetképpen kérlek írd meg, milyen elemzést adtam! Eltaláltam valamit?

2022. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, en mas bagyok de nagyon jo stilusban irtad le kivi leszek mit reagal ra a kerdes kiiro:)
2022. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!