Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan zajlik egy asztrológiai...

Hogyan zajlik egy asztrológiai elemzés? Asztrológus mennyiért csinálta neked az elemzést? Tkp mit tud megállapítani? A múltról, a jelenről vagy a jövőről beszél? Mindről?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Múltról, jelenről és jövőről is beszélhet, de ha nem jól számol ki valamit, vagy alapból komplikáltabb eset vagy, akkor nagyon valószínű, hogy még a múltad sem lesz pontos.
2022. szept. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az árak mindenhol változóak, de olcsótól nagyon drágáig van minden.

Az elemzés alapján meg lehet mondani milyen személy vagy, milyen a személyiséged, az élet mely területein vagy szerencsés/balszerencsés, milyen problémákkal találkozol, milyen az egészségi állapotod, családoddal való kapcsolatod, milyen lesz a karriered és munkád, mihez van tehetséged. Természetesen a jelen, múlt és a jövő is megállapítható de hogy ha valami hiba csúszik az elemzésben akkor tényleg borulni fog az egész és pontatlan lesz.

2022. szept. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bálvány ***** válasza:
66%
Gyermeke pályaválasztása előtt álló szülők többségének fingja sincs arról, hogy a kölyök vajon milyen irányba tanuljon tovább. Ilyenkor milyen hasznos egy tanács, mely irányt mutat. Ha egy gyerek jó pályát választ és sikeres lesz az szinte megfizethetetlen előny, egy bukdácsoló, kudarcos karrierrel szemben.
2022. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terméazetesen ingyen. Én se kérek pénzt, amikor istent tanítok, ő se kérjen ha egy olyan dolgot néz meg, amit bárki megnézhetne pár óra utánakárással, vagy tudna 20 percnyi önismeretes meditációval.
2022. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es, eléggé lerántod ezzel a szakmát. Tanultak és kutattak évekig, évtizedekig ők is, mint bárki más. Nyilván a jártasság/tudás tekintetében vannak különbségek, de az árakat is eszerint lövik be gondolom.

Hogy bárki, bármit, pár óra utánajárással?...Ez magad sem gondolod komolyan.


Kérdező: nekem anno e-mailen fel kellett tennem 10 kérdést, és akikkel kapcsolatban kérdeztem, azoknak a képletét is csatolnom kellett. Egy másfél órás hanganyagot kaptam, akkor 9 000 Ft-ért (ez volt 16 éve) Vadidegen volt az illető asztrológus, de hitelesen leírta az életemet. (És nem csak általánosságokban beszélt) Az addigit és az azután következőkre is útmutatással szolgált. Azóta hiszek az asztrológiában, és magam is tanulom folyamatosan több-kevesebb intenzitással.

2022. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!