Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyen csillagjegy...

Szerintetek milyen csillagjegyű nők a leganyagiasabbak?

Figyelt kérdés
Csak férfiak válaszát várom. Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Nem olyanokat, hogy mindegyik az. Például hogy többször előfordult, hogy bizonyos napjegyű nő nagyon a pénzre hajtótt. Persze, tudom ez nem csak horoszkóp függő.

2022. okt. 8. 00:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalataim szerint semmi köze a csillagjegyhez.
2022. okt. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

A volt nejem Bak volt, a húga is az.

Mind a kettő olyan,hogy pénzért az anyját is megölné.Engem is,sógoromat is tönkretettek. Állandó elégedetlenkedés,még több pénz,de azért otthon is helytállni..

Elváltam,és az utánam jövő férjét is tönkretette,ugyanígy. Most egy harmadik férje van,lehet azzal is ilyen.

Sógornőm pedig magányos,mert elvált, a két gyereke pedig elköltözött tőle a párjához. Ott van magában a pénzével a lakásában és szépen becsavarodik.

Megérdemli mind a kettő!

2022. okt. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez, hogy hónap vége felé nem vagy már ember, inkább kromoszómafüggő.
2022. okt. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Oroszlán, bak, szűz.
2022. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
A mérleg is szereti a fancy-t
2022. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Általánosságban az Oroszlán kifejezetten mindig a legdrágább célokat tűzi ki és ajándékokat óhajtja, bár cserébe ő is nagylelkű és sokszor mázlista is e téren, pedig néha idegesítően lustának tűnik. A Skorpió is szereti a pénzt, de inkább számolgatni, mint titkos, tabu téma, ami összefügg a birtoklási ösztönnel. A Kos az, aki hirtelen dönt ebben is, kinézi és akkor azonnal kell pl. mert a barátainak is van. A Bak az inkább halmozza és másokét is beosztja ill. mivel sokszor munkamániás, lehet ez mások felé is kíméletlen elvárása. És persze nem függ attól, hogy milyen nemű. Ha valakinek a 2-es ház hangsúlyos, akkor kiemelt ez a téma az életében, hogy az anyagi és érzelmi biztonság összefügg - persze aztán vagy összejön vagy nem. De ha te úgy érzed téged ítélnek meg sorozatosan eszerint, érdemes lenne akkor ezt is megvizsgálni, miért lehet. Pl. Mert te is ezzel határozod meg magad és/vagy azok a nők vonzanak, akiknek ez fontos.
2022. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
A csillagjegy semmit nem arul el senkirol, hiszen az csak egy babona.
2022. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Fasz tudja, akikkel összejöttem azoknak nem a pénzem kellet, csóró is vok xD
2022. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Kos. Exemből kiindulva.
2022. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen rangsorolás a csillagjegyek között, de a pénzhez való sarkosabb viszony a leginkább a föld jegyekre, azon belül is főleg a Bikára jellemző.


Más napjegyek esetében, ha szélsőség tapasztalható, akkor az a többi bolygó állásának és fényszögeinek köszönhető.

2022. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!