Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az aszcendens és az első ház...

Az aszcendens és az első ház ugyanabban a jegyben áll?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 13:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! A szüleid kaptak egy születési zárójelentést, abban benne van a születési időpontod és hogy milyen adottságokkal rendelkeztél. Ha a 80-as, 90-es években születtél, akkor egy vastagabb, megsárgult A4-es lapot kell keresni, ami írógéppel van felgépelve. Általában a születési anyakönyvi kivonat körül szokott lenni, vagy abba szokták belecsúsztatni.
2022. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Na miért? Véletlenül se zavarjon, hogy a Nyilasban mutatkozik meg a legmagasabb szakrális minőség, lévén a Tejúton, a legintenzívebben éri a kozmikus energia a Teremtőtől. Arról ne is beszéljünk, hogy bizony a sárkányfarok is erőnlétben van a Nyilasban, ami bizony nem kicsi hatalom. A Jupiter pedig, mint a Nagy Jó a világot árassza el a magyarok által az ingyen kegyelemmel.

Direkt SOHA nem szoktam "horoszkópos" kérdésekhez válaszolni, mert maga ez a horoszkóposdi csak a hülye ezós gyökereknek van kitalálva. És ha valami nem tetszik nekik, azonnal elkezdenek hőbörögni. SEMMIT nem tudtok az asztrológiáról és az eredetünkről.

2022. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Skorpió lesz az aszcendens, az egyes ház bőven a Skorpióban kezdődik nagy valószínűséggel.
2022. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#11-es válaszoló!


Köszönöm szépen!


Érdeklődök anyukámnál. Egyébként '90-es vagyok.


#13-mas válaszoló!


Igen, én is ezt gyanítom. Csak fura, mert eddig abban a hitben éltem, hogy biztos inkább Mérleg. 😅

2022. nov. 17. 20:24
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért a Mérlegről se tegyél le, de esélyesebb a Skorpió, ha mások is ezt mondták. A születési időpontot nyomozd ki, aztán csináld meg a radixot. Azt se tűpontosan jegyzik, de amit leírnak az alapján érdemes megcsinálni.
2022. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Több évtizedre visszamenő zárójelentéseim vannak. A születési is megvan. Tanúsíthatom, hogy benne van a születési időpont, ez alapján van elkészítve a radixom. Nem is értem, aki nem rakja el a fontosabb papírokat, szerintem az egy hanyag ember! Én megtanultam rendszerezni, ha nem akarok kicseszni magammal. Az anyakönyvinek, születésinek, halálozásinak egy helyen kell lennie!
2022. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolsó te biztos vmi szűz lehetsz
2022. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17. Képzeld hogy nem! Egy időben rendetlen voltam, aztán megtanultam hogy rendszerezni kell a dolgokat.
2022. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha Ikrek az aszcendens, akkor is a Merkur az aszcendens ura, ha a budosistenfasza egyuttall az aszcendenssel, akkor is. Az az egitest, ami egyuttall az aszcendenssel, esetleges meltosagban van, amit a kozepkori asztrologia dignitas accidentalis-kent tart szamon, aminek megvan az adott sulyozasi protokollja.



38F incel

2022. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!