Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak / Neptun dominánsok, mi...

Halak / Neptun dominánsok, mi az amit hajlamosak vagytok túlidealizálni, vagy volt e már olyan dolog, amit először tapasztaltál meg, majd rájöttél hogy túl sokat képzeltél bele eleinte, és emiatt csalódnod kellett?

Figyelt kérdés

2022. nov. 17. 07:56
1 2
 1/15 Bálvány ***** válasza:
Talán a házakat kellene meghatározni.
2022. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindenben csalódtam.
2022. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2. 🤣🤣🤣🤣🤣 👍👍👍👍👍👍👍👍 (szintén zenész)


#mostmárnagyonfrusztráltvagyok

2022. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Neptunusz az uralkodó bolygóm. Bármit képes vagyok túlidealizálni és ez számos alkalommal visszaütött, aztán elkezdtem tanulni belőle. Jó oldala, hogy tudatmódosító szerek nélkül is képes vagyok eufórikus állapotba kerülni.
2022. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én folyton azon gondolkozom, hogyan tudnám kiütni magam, lehetőleg fel sem ébredve a szörnyű valóságra, mert amit itt látok, az kétségbeejtő. Megoldást nem igen látok, szenvedés meg van dögivel. A tehetetlenség felemészt, mert többre lennék képes, mint amit tehetnék. Tehát a mindent átfogó együttérzés megvan, de eszközeim nincsenek a bajok orvoslására. Például hiába akarom megszüntetni a háborút, egyedül nem győzhetek le egy egész hadsereget.
2022. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Halak/Neptunusszal az a legnagyobb probléma hogy túlérzékenyek ehhez az elvadult világhoz és nem bírják, megeshet hogy devianciába torkollik a dolog. Ők még nagyon hisznek az ideálokban, ami lehetne. Ehhez képes a valóság...
2022. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kb mint a 4-es:

"tudatmódosító szerek nélkül is képes vagyok eufórikus állapotba kerülni."

Felesleges is belém a pia. Amúgy igen, túlidealizált volt, pl testvéri szeretet, egyenlőségre törekvés, felebaráti szeretet (mondjuk vallásos nem vagyok), segítőkészség, meg hasonlók. Aztán a valóság az hogy a legtöbb ember full ösztönlény. De azért vannak akikkel van valami megmagyarázhatatlan összhang, és ezért teljesen megéri ilyennek lenni.

2022. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én attól vagyok ki, ha valakivel megélem az összetartozás élményét, az egységet és az elhagy vagy hátba szúr, az nekem egyenlő a halállal. Ha nem is a testivel, de a lelkivel mindenképpen. Vigasztalhatatlan vagyok. Le tudok menni a legmélyére és akkor föl sem állok. Mindig az szenved a legjobban, aki a legmélyebben érez, ha csalódik.
2022. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8 De ezeket előre lehet látni. Akkor is rossz, de mégis más úgy, ha látod az elején hogy mit akar kihozni belőle.
2022. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy látod, ha csak játszik veled, ha csak hiteget, ha csak felhasznál a céljaira, ha csak eszközként tekint rád. És mindemellett jó a kapcsolat, évek óta ismeritek egymást, elhúzza a mézesmadzagot és gyávaságból tovább áll, beléd rúg, szíven szúr, majd otthagy. Te meg ott állsz kifosztva, szenvedve, nincstelenül, mert a szívedet kitépte.
2022. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!