Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet összehasonlítani...

Hogyan lehet összehasonlítani egy Jupiteri és egy Szaturnuszi személyt?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mi lenne ha összekerülnének.


Milyen a Szaturnusz az első házban és a Jupiter az első házban. Az ilyen személyek között mik a legnagyobb különbségek szerintetek?



2022. nov. 17. 20:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én eléggé igazságtalannak tartom. Persze divat mondani hogy nincs jó és rossz pedig igen is van. És jegyekben is van jó rossz illetve semleges is. csak a sok szem ellenzős nem akarja beismerni
2022. nov. 18. 17:45
 12/14 anonim válasza:

Igazad van, vannak bolygók kisebb-nagyobb méltóságban, zarándoklatba és kisebb-nagyobb rangvesztésben.

De nem értem a kérdésedet. Ha ismered s két bolygó természetét és jelöleteit, akkor ez nem kérdés. Mire vsgy kíváncsi pontosan?

2022. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
mások meglátásaira
2022. nov. 19. 21:25
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak jó meg rossz lapok. Hányan születnek fogyatékkal vagy ilyen vagy olyan családba. Másoknak meg kényelmes életük van mindenféle tehetséggel, támogatókkal, jó egészséggel... Aztán elvileg jön a következő kör. Lehet elmélkedni miért.
2022. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!