Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi Vízöntő aszcende...

Skorpió férfi Vízöntő aszcendens vélemény?

Figyelt kérdés

Itt van minden pontos "adat"


[link]



2022. dec. 8. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem tegnap volt?
2022. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De de még mindig nem kaptam konkrét választ 😅
2022. dec. 8. 20:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban egy válasz jött ami konkrét
2022. dec. 8. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt se lesz sztem több válasz, mert itt inkább olyanok írnak, akik Napjegy alapján sztereotipizálnak, ők meg nem értenek hozzá
2022. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valaki hasonló kérdést írt ki utánad, nézd meg milyen válaszokat kapott, ne számíts semmi jóra.
2022. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy akinek a Vénusz az MC-jén van és együtt áll a Nap meg Jupiter, az igen sikeres és vonzó. Ugye a 9es háza nagyon erős, de a 8asban is ott a Merkúr. 10esben meg a szenvedélyes Plúó. Politika, vallás, külföld...? Vajon mivel foglalkozik? Talán hittérítő? :) Viszont egyes házas Uránusszal elég különc. A descendensen lévő korlátozó Szaturnusz, meg a 1-7-ben is bezárt jegy van, a 7-esben Lilith, szóval talán párkapcsolat és ezzel összefüggésben önismeret konfliktusa is lehet ez a minden másban való tehetséggel? De nem értek hozzá :D csak vaktában vagdalkozom, így majd érdekelne, mi a megfejtés.
2022. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!