Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas aszcendensű férfi...

Nyilas aszcendensű férfi mennyire lesz hűséges?

Figyelt kérdés

Nekem az a tapasztalatom a nyilasokkal, hogy nagyon szabad lelkűek. Hajlamosak a megcsalásra, flörtre, persze a párjuktól hűséget várnak. Nem jövök ki jól barátként sem velük, túl tapintatlanok, sértőek és ez nekik természetes.

Mennyire lehet kihatással valakinek a személyiségére az aszcendense? Lehet egy jól működő kapcsolat ebből, ha a napjegyünk egyezik a másikéval?


2022. dec. 9. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Amint megtudják, hogy ez neked nagyon számít, akkor biztosan nem lesznek hűségesek hozzád a nyilasok. Meg amúgy mások sem.
2022. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit keresel ennél a kategóriánál? Nem a szkeptikusokhoz szólt a kérdésem.
2022. dec. 9. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csal meg, akkor hűséges.
2022. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Mit keresel ennél a kategóriánál? Nem a szkeptikusokhoz szólt a kérdésem."


És akiknél próbálkoztál, azok hisznek benne?

Lehet azért nem jöttök ki jól, mert eleve ledegradálod őket és úgy állsz hozzájuk. Ha még szkeptikusak is ebben a dologban, akkor ott is van a plusz gond.

2022. dec. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, nyitottan állok hozzájuk. Csak ezeket tapasztaltam. Lehet, én vagyok túl érzékeny mérlegként. Viszont tudom, hogy az aszcendens és a szülőktől kapott nevelés is szerepet játszik egy ember személyiségének alakulásában. Tehát nincs két egyforma ember.
2022. dec. 10. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nyilasokat inkább hagyjad (tapasztalat)
2022. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt még képlet lapján is nehéz megmondani, de napjegy alapján nincs értelme.
2022. dec. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hiszem, hogy egy nô mellett meg tud maradni.
2023. máj. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!