Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Deszcendensen álló Rák Mars...

Deszcendensen álló Rák Mars hogy jelenik meg?

Figyelt kérdés
Plusz a Hold a hetes ház ura az egyesben a Vízöntőben a Szaturnusszal együtt állva.

2022. dec. 20. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Visszaterő téma lehet a kapcsolataidban (nem csak párkapcsolat, hanem baráti, rokoni, kolléga stb.), hogy a másik fél erőszakosan próbálja kicsikarni belőled a gondoskodást, hogy babusgasd, hogy érezze az érzelmi kötődést akarmilyen módon is, hogy törődj vele, szóval tulságosan ragaszkodó, nyomul VAGY Erőszakosan benyom egy olyna pozícióba, ahol rólad kell gondoskodnia, el kell látnia, mert neked (szerinte!!!) szükséged van rá, és nélküle nem menne.

Röviden van egy ilyen erőszakosabb gondoskodási téma, ahol vagy a gondoskodó vagy a gondoskodást kapó fél szerepe jut neked.

A hold szaturnusz együttállás, amiből az egészet a hold uralja, valami olyasmire enged következtetni, hogy ezt az egészet a kapcsolataidban teherkent éled meg, egy rád nehezedő csomagnak, amitől nem tudsz megszabadulni, pedig nagyon szeretnél, mert ez a másik fél felől jövő ragaszkodás meg kapaszkodás gátol a szabadságod megélésében, ami neked - vízöntő holddal - nagyon is fontos.

Valami ilyesmit hámoztam ki velőle, de még amatőr vagyok, ezt szamitsd bele. 😊

2022. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne a másikat bántsa vagy hagyja magát bántani, hanem menjen pszichológushoz, hogy megtanulja kifejezni az érzelmeit...?
2022. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amit az első írt az tálaló. Ezen felül az szokott lenni hogy iszonyat irritáló vagyok az embereknek még akkor is ha nem csinálok semmit. És belém állnak anélkül hogy bármit csinálnék. Aztán én ugye ezt nem hagyom azonnal kérem indokolja meg miért utál de csak annyit kapok hogy nem vagyok szimpi utána szépen meghátrál és elbujik a kis csiga házába. Igazából rám van kényszerítve az ilyen emberek által hogy magamba fojtsam a dühömet de én ezt se hagyom. Erre is van megoldásom. Ártatlan emberekbe kötök bele lényeg hogy ne maradjon bennem
2022. dec. 20. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!